Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:152, Did:0, useCase: 3


Aicina uz jautru un muzikālu brīvdabas izrādi “Trīs musketieri”

Redakcija
Redakcija

Režisors un asprātību meistars Zigurds Neimanis radījis oriģinālu dramatisko materiālu leģendai par musketieriem, piedāvājot brīvdabas iestudējumu “Trīs musketieri”, kas augustā viesosies septiņās Latvijas pilsētās. Pirmizrādi jautrā un muzikālā brīvdabas izrāde visai ģimenei “Trīs musketieri” piedzīvos 4. augustā Saldū. Musketieru mūsdienīgo stāstu būs iespēja iepazīt arī Kuldīgā, Saulkrastos, Tukumā, Alūksnē, Cēsīs un Jēkabpilī.

...........................................................................................................................................................................................................

“Leģenda “Trīs musketieri”, ar kuru uzaugušas daudzas paaudzes, ir aktuāls arī šodien. Mūsu stāstā aktieri bez bailēm ironizē un lauž priekšstatus par slavenajiem varoņiem. Šis būs stāsts par nedaudz naivu Karali, intriganti Milēdiju, pārgalvīgu Karalieni un viņai uzticīgiem trim Musketieriem. Trīs musketierus, kurus atveidos Imants Strads vai Māris Bezmers, Roberto Meloni un Nikolajs Puzikovs, arī šodien saista sauklis “Viens par visiem – visi par vienu”, ko viņi lieliski izspēlēs izrādē. Izrāde būs par atpazīstamo - vīru draudzību un izklaidēm un sieviešu mūžseno ieroci - šarmu,” iestudējumu raksturo režisors.

Līdzīgi kā A. Dimā romānā “Trīs musketieri”, arī Z. Neimaņa veidotajā izrādē valdīs īsta vīru draudzība, galma intrigas, kuras ir savērpušās ap Karalieni un Karali, tajā būs romantiskas attiecības, kāds centīsies atmaskot sazvērniekus.

Populāras dziesmas, atraktīvu horeogrāfiju, smieklus no visas sirds piedāvās Dailes un Valmieras drāmas teātra aktieri: Lelde Neimane, Imants Strads, Māris Bezmers, Madars Zvagulis, kā arī Ieva Pļavniece.

“”Trīs musketieri” būs lieliska muzikālā izrāde, uz kuru aicinām nākt visu ģimene – varēs kārtīgi izsmieties. Izrāde būs mūsdienīga, mēs izmantosim arī mobilos telefonus, tajā būs arī policistes. Mēs esam lieliska un enerģiska komanda, kas labprāt iepriecinās skatītājus ar savu sniegumu,” saka divu lomu atveidotāja izrādē, Dailes teātra daiļā aktrise Lelde Dreimane.

Izrādē piedalīsies arī tautā iemīļoti mākslinieki – Samanta Tīna, Roberto Meloni un Nikolajs Puzikovs. “Jau kopš bērnības esmu vēlējies būt musketieris, un Zigurds Neimanis man ir sniedzis šo iespēju, tādēļ ļoti priecājos piedalīties šajā izrādē, izspēlējot leģendu par trīs draugiem – par trīs musketieriem,” saka Nikolajs Puzikovs.

“Mums ir ļoti kolorīti tēli – gan aktieri, gan dziedātāji, kas darbojas plecu pie pleca – visi par vienu, viens par visiem! Mēs atveidosim kolorītus tēlus, kas ļaus skatītājiem mierīgi atpūsties, pasmieties par notiekošo. Mūsu dziesmu repertuārs būs dažāds, bet skatītāji noteikti varēs dziedāt līdzi. Mūsu režisors Zigurds Neimanis zina, kā izklaidēt publiku,” komentē Nikolajs Puzikovs un Roberto Meloni.

Maģiskos trikus izspēlēs pasaules meistars iluzionismā Valdemārs Weiss, kurš ar maģiskajiem trikiem aizraujas jau kopš septiņu gadu vecuma, apgūstot šo māku pie vairākiem Eiropas iluzionisma meistariem. “Aicinu ikvienu apmeklēt izrādes, jo būs daudz interesantu brīnumu: moderna mūsdienu maģija, triki, burvestības. Skatītājiem būs iespēja ne tikai vērot no malas, bet arī piedalīties triku demonstrējumos,” uzsver Valdemārs Weiss.

Biļetes uz brīvdabas izrādēm “Trīs musketieri” iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā, kā arī izrāžu norises vietās uz vietas. Biļešu cenas no 7 līdz 15 EUR.