Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0


Koncertsērija “Vasaras vakari Liepājas teātrī”

Redakcija
Redakcija

Lai arī Liepājas teātrī izrādes vēl nenotiek un 114. sezonu plānots uzsākt septembrī, teātris piedāvās skatītājiem ekskluzīvus pagalma koncertus “Vasaras vakari Liepājas teātrī”, kas notiks septiņos augusta vakaros Teātra ielas 3 pagalmā. Muzikālā un intīmā gaisotnē katru vakaru skatītājus sagaidīs cits muzikālais priekšnesums kāda teātra aktiera izpildījumā. Koncerti notiks trešdienās un ceturtdienās plkst. 19:00, bet noslēgums paredzēts sestdienā. Paredzētas dažādas programmas, kurās aktieri izpildīs dziesmas gan latviešu, gan angļu un franču valodās.

Koncertsēriju 5. augustā iesāks Viktors Ellers. Pēc tam skatītājus priecēs Karīna Tatarinova (6. augustā), Sigita Pļaviņa (12. augustā), Agnese Jēkabsone (13. augustā), Everita Pjata-Gertnere (19. augustā), Edgars Pujāts (20. augustā). Noslēguma kopkoncerts notiks 29. augustā.

“Šie koncerti teātrim ir nozīmīgi, lai skatītāji dzīvā gaisotnē beidzot satiktu savus iemīļotos aktierus. Emocionāli teātrim un īpaši teātra trupai ir svarīgi atgriezties uz skatuves un noticēt, ka sajūtas, ko sniedz klātienes uzvedumi, joprojām ir dzīvas. Šajā laikā mums ir ļoti būtisks skatītāju atbalsts, tāpēc, ņemot vērā valsts noteiktos ierobežojumus, mēs vēlamies atgriezties,” par koncertiem saka Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins.
Biļetes jau iespējams iegādāties, bet vietu skaits ir ierobežots! Iespējams iegādāties vietu pie stāvgalda 1 personai par 8 eiro vai sēdvietu komplektu pie galdiņa 2 personām par 16 eiro.

Jūlijā Liepājas teātra kase strādā otrdienās (12:00 - 19:00), kā arī piektdienās un sestdienās (12:00 - 16:00), biļetes iespējams iegādāties arī elektroniski Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...

Katram koncertam paredzētas divas daļas. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca. Tā kā pasākumi notiks ārā, iesakām izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Pasākumu pulcēšanās un norises laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības noteikumi.

Atgādinām, ka 1. augustā iespējams apmeklēt arī koncertuzvedumu “Meklējam aktierus”, kurš notiks stāvlaukumā pie Liepājas teātra.