Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


papildināts Miris aktieris Arnis Līcītis

Redakcija
Redakcija

Latvijas mediji ziņo, ka 21.janvārī 76 gadu vecumā mūžībā devies viens no talantīgākajiem latviešu aktieriem Arnis Līcītis. Atvadīšanās no izcilā aktiera notiks piektdien, 28. janvārī plkst. 12.00 Krematorijas Lielajā zālē (Rīgā, Varoņu iela 3)

Arnis Līcītis dzimis 1946. gadā Rīgā. Viņa vecāki arī bija aktieri – tēvs Alfrēds Videnieks, mamma – Helga Līcīte.

Arnis bijis aktieris Drāmas teātrī, Valmieras teātrī, Jaunatnes un Krievu drāmas teātros. “Rīgas Kinostudijas” filmās sāka filmēties no 1965.gada, vēlākos gados filmējās arī krievu kino un seriālos.

Līcītis ir viens no ražīgākajiem latviešu kinoaktieriem. Filmējies vairāk nekā 160 filmās un seriālos, pēdējā laikā gan vairāk aiz Latvijas robežām. Līcītis filmējies tādās filmās un seriālos kā "Uzbrukums slepenpolicijai", "Ilgais ceļš kāpās", "Baiga vasara", "Aveņu vīns", "Mērnieku laiki", "Viņas melo labāk" u.c.

Arnis Līcītis daudz filmējies un iekarojis popularitāti Krievijā bijušās PSRS teritorijā, savukārt Latvijā zināms arī kā liels sporta līdzjūtējs un zinātājsAtvadīšanās no Arņa Līcīša notiks piektdien, 28. janvārī plkst. 12.00 Krematorijas Lielajā zālē (Rīgā, Varoņu iela 3)