Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 3


Martā „Jubileja ‘98” un „Hantele killeram” dodas viesizrādēs uz Rīgu un Valmieru

Redakcija
Redakcija

Martā skatītājiem Rīgā un Valmierā būs iespēja noskatīties divas Daugavpils teātra viesizrādes: „Jubileja ‘98” (rež. Paula Pļavniece) un „Hantele killeram” (rež. Dž. Dž. Džilindžers).

„Hantele killeram” ir režisora Dž. Dž. Džilindžera otrais iestudējums Daugavpils teātrī. Tā ir komēdija latviešu valodā, kas vēsta par kāda filologa nedienām, kurš likteņa nomocīts un izmisuma vadīts nolemj kļūt par killeri. Bet tā – ne pa īstam. Pirmajam darbam viņu noalgo kāds kungs, kurš vēlas atbrīvoties no savas sievas pēc iespējas ātrāk.

Greizsirdības, mīļākās, naudas vai kāda cita iemesla dēļ - tas nav zināms. Vai jaunizceptajam killeram izdosies izķepuroties no šīs situācijas, nepārkāpjot savus principus? Iestudējumā piedalās Andris Bulis, Māris Korsiets, Zanda Mankopa un Maija Korkliša.

Izrādi „Hantele killeram” varēs noskatīties:
• 11. martā plkst.18.00 Dailes teātrī (Mazā zāle);
• 18. martā plkst. 18.30 Valmieras teātrī (Lielā zāle).

Izrāde „Jubileja ‘98 pērn tika pārstāvēta sešās „Spēlmaņu nakts” balvas nominācijās un saņēma trīs balvas: „Gada mazās formas izrāde”, „Gada sasniegums oriģināldramaturģijā” (dramaturģe Justīne Kļava) un „Gada aktrise otrā plāna lomā” (Kristīne Veinšteina par Līgas lomu). Izrādes „Jubileja ‘98” pamatā ir dramaturģes Justīnes Kļavas luga, kuras darbība notiek 90. gadu Latvijā. Izrādē attēlotas Janas bērnības atmiņas un viņas mēģinājumi izprast, kāpēc vectētiņa Edvīna 60 gadu jubilejas svinības kļuva par pēdējo vakaru, kad Jana viņu redzēja.

Vienas ģimenes stāstu „Jubileja ‘98” varēs noskatīties:
• 12. martā plkst. 16.30 un plkst.19.00 uz Dailes teātra Mazās zāles skatuves;
• 18. martā plkst.18.30 Valmieras teātra LMT Mansardā.

Biļetes – Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā Bilesuparadize.lv