Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:423, Did:0, useCase: 3


Izdots mūziķa un dzejnieka Laura Valtera pirmais dzejoļu krājums

Redakcija
Redakcija

Iznāk mūziķa un dzejnieka Laura Valtera pirmais dzejoļu krājums “Visumā Veidoti Vārdi”, kura atvēršanas svētki notika 24. septembrī. Lauris Valters jau vairāk kā 16 gadus ir pazīstams Latvijas mūziķis, klausītāju sirdis iekarojot kā grupas “Ēnas” līderis. Šobrīd Lauris Valters darbojas kā solo mākslinieks – tautās laižot daudzas skanīgas dziesmas: “Tad apstājās laiks” , “Manā pasaulē”, “Būtu tā vērts”, “1836”, "Mirklī ieklausies" un vēl daudzas citas! Līdz ar savas pirmās dzejas grāmatas izdošanu, Lauris piesaka sevi arī kā jaunās paaudzes dzejnieku.

Līdz šim, savus dzejoļus Lauris Valters ir publicējis sociālajos tīklos, saņemot daudzu cilvēku pozitīvas atsauksmes un vēlēšanos tos ieraudzīt vienotā dzejoļu krājumā. Rezultātā, ir tapusi dzejoļu izlase, kas apkopota dzejoļu krājumā “Visumā veidoti vārdi”.

“Mēs esam Visumā un Visums ir mūsos. Prieks būt, pieredzēt, sajust un dalīties vārdos, kuri ietver mīlestību, cilvēkus, dabu un dzimtenes sajūtu! Vārdus, kuri atceļo pie manis no Visuma frekvencēm pierakstu jau sen. Visupirms tie bija dziesmu teksti latviešu un arī angļu valodā, bet pēdējos aptuveni 5-6 gadus tie veidojās arī pārdomu un dzejas formā”, atklāj dzejoļu krājuma autors.

Ceļš pie sava dzejoļu krājuma bija kā pa kalniem un lejām – nav viegli pieteitk sevi kā dzejnieku, tomēr atsaucīgu cilvēku klātbūtne un ticība Laurim, rezultējusies ar dzejoļa krājuma izdošanu.

Mūziķis Goran Gora jauno dzejoļu krājumu redz kā ceļu, kurā ik katrs var sevi ieraudzīt kā brīnumu: "Mūsu ikdiena paiet spraigi, dinamiski un ar apziņu, ka viss, ko darām ir ļoti svarīgi. Darbs, pienākumi, notikumi - viss, kas veido mūsu rutīnu un rituālus - mēdz ap mums izveidot savdabīgu apvalku, kura kodolā dzīvojam katrs savu dzīvi. Un te pēkšņi, Lauris paver šī priekškara maliņu, ierauga saules starus rītausmā, rasu pļavā, mierīga vakara neatkārtojamību un aicina mūs mazliet apstāties. Lai arī mēs kaut uz brīdi ieraudzītu, ka ap mums ir kas daudz vairāk par pienākumiem, darbiem un ikdienu. Būt cilvēkam - tas ir brīnums. Un Lauris mums piedāvā šo brīnumu ieraudzīt, novērtēt un piedzīvot."

Nevelti dzejoļa krājuma “Visumā veidoti vārdi” atvēršanas svētkiem tika izvēlēta “Dzīves mākslas akadēmija”, kur ikdienā visi meklējošie atrod atbildes un risinājumus saviem attiecību jautājumiem. Dzejoļu krājumā Lauris ietvēris dzejoļus, kas veltīti attiecībām, vērtībām, palīdzot izprats svarīgāko, novērtēt mums doto, atstājot vietu arī mīlestībai pret Latviju un tās dabu, veidojot vienotu kopumu – skaistai dzīves telpai un cilvēka laimei.

Dzejnieks, mūziķis Lauris Valters dzejoļu krājumu plašākai auditorijai prezentēja 25. septembrī Kalnciema Kvartālā, dāvājot īpašu satikšanās mirkli saviem faniem.

Dzejoļu krājums no oktobra būs pieejams veikalu tīklos “Latvijas Pērles”, kā piemēram, Ādažu Pērlē, t.c. " Apelsīns", Siguldas Pērlē, t.c. "Šokolāde" un Ķekavas Pērlē, t.c. "Liiba" un citos Pērles veikalos - veikalu adreses pieejamas: Latvijā ar mīlestību radītas dāvanas. Latvijas...