Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:442, Did:0, useCase: 0


Apgāds Jumava laidis klajā bērnu grāmatu “Kā lācītis Rūdis Ziemassvētkiem gatavojās”

Redakcija
Redakcija

Apgāds Jumava laidis klajā jaunas autores - Gundegas Vainovskas pirmo grāmatu - bērniem “Kā lācītis Rūdis Ziemassvētkiem gatavojās”.

Gundega Vainovska ikdienā darbojas žurnālistikas jomā, un bērnu grāmatiņa “Kā lācītis Rūdis Ziemassvētkiem gatavojās” ir viņas pirmais darbs. Gundegas aizraušanās ir rotaļu lāču kolekcionēšana. Pašlaik autores kolekcijā ir 168 lāči no 24 valstīm un 4 kontinentiem. Otrs autores hobijs ir fotografēšana. Arī rotaļu lācis Rūdis piedalījās vairākās fotosesijās, līdz Gundegai ienākusi prātā doma uzrakstīt šo jauko Ziemassvētku stāstu par Rūda piedzīvojumiem, ilustrējot to ar pašas fotogrāfijām.

Lācītis Rūdis ir dikti apņēmīgs, tāpēc izdomājis, ka šogad Ziemassvētkiem jāgatavojas laikus un kā nākas — jārotā eglīte, jācep brīnumgardas piparkūkas un jāļaujas sirds gaišajām domām virmot visapkārt!
Nāc un ielūkojies lācīša Rūda pasaulē!

Meklējiet visās grāmatnīcās