Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:442, Did:0, useCase: 0


"Vieglākais ceļš augt"

Redakcija
Redakcija

"Vieglākais ceļš augt", kas kā vēsta uzraksts uz grāmatas vāka - paredzēta bērniem no 3 līdz 100 gadu vecumam! "Vieglākais ceļš augt" ir otrā autores Meibelas Katsas latviešu valodā tulkotā un izdotā grāmata.

Grāmata ir īpaša arī ar to, ka tā ir divās paralēlās valodās - latviešu un angļu, kā arī grāmatai līdzi nāk CD ar audio grāmatu.

Tās pamatā ir nelieli vēstījumi, kā, piemēram, "Svarīgi mīlēt un pieņemt sevi tādu, kāds esi" - vai nebūtu jauki uzaugt dzirdot šādu vēstījumu?

Bieži mēs pieaugušie nezinām, kā bērnam palīdzēt, kā izprast viņa pasauli. Izaugot mēs diemžēl aizmirstam, kā jutāmies, kad bijām mazi, ko vēlējāmies sadzirdēt no saviem vecākiem un, kas sagādāja mums vislielākos sirdsdēstus. Klausoties audiodisku, bērni paši visu sadzirdēs.

Šajā grāmatā autore vēlas dalīties ar to, ko būtu gribējusi uzzināt tad, kad pati bija bērns, tāpēc izmanto vienkāršus vēstījumus gan maziem bērniem, gan maziem bērniem, kas mīt lielo bērnu sirdīs, gan vecākiem, kuriem ir mazi bērni, un arī iekšējam bērnam, kas mums katram dzīvo zemapziņā. Cerot, ka šie vārdi ikvienam palīdzēs atvērt acis un sirdis, lai atcerētos to prieku un pārliecību, ko viņi ieguva piedzimstot, un tādā veidā ļaut viņiem būt pašiem, būt par šo vienmēr aktuālo, tomēr bieži vien neieraudzīto revolucionāro patiesību vēstnešiem.

Grāmatas atklāšanas svētki notiks starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā 1. Jūnijā, tirdzniecības centra Spice, grāmatu veikalā "Jānis Roze", plkst. 17.00! Visi laipni aicināti un gaidīti!