Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:442, Did:0, useCase: 0


Iznākusi otrā grāmata bērniem par lācīti Rūdi – „Kā lācītis Rūdis dārza svētkus rīkoja”

Redakcija
Redakcija

Klajā nākusi autores Gundegas O. Vainovskas otrā grāmatiņa bērniem par lācīti Rūdi un viņa piedzīvojumiem – „Kā lācītis Rūdis dārza svētkus rīkoja”.

................................................................................................................................................................................................

Gundegai O. Vainovskai tapis jauns, burvīgs fotostāsts par lācīti Rūdi, ar kuru bērni iepazinās Ziemassvētkos. Šoreiz tajā piedalās arī citi lāči no Gundegas vairāk nekā 180 lāču lielās kolekcijas. Lācenīte Esmeralda, kas redzama arī šajā grāmatiņā, ir autores pašas roku darbs.

Pirmais pašas rokām darinātais lācītis šogad ieguvis arī debitantes diplomu lāču meistaru konkursā Anglijā.

Rosīgais lācītis Rūdis nespēj nosēdēt mierā! Šoreiz viņš rīko dārza svētkus – gatavo cienastu, klāj galdu, sarūpē spēles. Pie lācīša ciemos nāks viņa draugi, kas atceļojuši no dažādām pasaules malām. Rūdis vēl sagatavojis skaistu ziedu pušķīti, jo draugu vidū ir arī kāda mīlīga lācenīte.

Gundega ikdienā darbojas žurnālistikā, bet viņas lielākie un mīļākie vaļasprieki ir ceļošana, mūzika, fotografēšana un, protams, lāči!

Palūkojies arī tu, kā Rūdis un viņa draugi priecājas vasarīgajā dārzā!