Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0


Iznākusi grāmata „Kā gūt panākumus Latvijā”

Redakcija
Redakcija

Dzīves pieredzes un izciliem sasniegumiem bagāti cilvēki ir sastopami tepat mūsu valstī. Šis ir vēstījums, kas lasītājiem tiek nodots jau otro reizi grāmatā „Kā gūt panākumus Latvijā”. Drosme, uzdrīkstēšanās un spēja atkal piecelties un turpināt iesākto pat pēc smagiem dzīves triecieniem ir tas, kas raksturo katru no 14 veiksmīgajiem grāmatas varoņiem, kuru pieredzes stāstus apkopojuši autori Kārlis Ozols un Laura Vanaga - Mickeviča, un kuras iznākšanu atbalsta Baltic International Bank.

"Baltic International Bank jau ilgus gadus aktīvi atbalsta dažādus Latvijas kultūrā, literatūrā un uzņēmējdarbībā būtiskus notikumus, un uzskatu, ka viens no tiem ir arī grāmatas „Kā gūt panākumus Latvijā” izdošana," stāsta Baltic International Bank Stratēģiskās plānošanas pārvaldes vadītāja Jekaterina Kuzņecova.

„Latvija šogad svin simtgadi kopš valsts dibināšanas, un gan pirms simts gadiem, gan pašlaik valstij būtiski ir zinoši, profesionāli un aizrautīgi cilvēki. Esmu pārliecināta, ka grāmata „Kā gūt panākumus Latvijā” palīdzēs bagātināt mūsu valsts kultūru, mākslu un uzņēmējdarbību ar jauniem un talantīgiem cilvēkiem, kuri, lasot šo grāmatu, iedvesmosies jauniem panākumiem!” turpina Jekaterina Kuzņecova.

Katrs no grāmatā „Kā gūt panākumus Latvijā” panākumu stāstiem ir īpašs, un liek nonākt pie atziņas, ka nav gatavas receptes veiksmes pievilināšanai - katram jārada savējā. Tomēr ieskatīšanās stāstnieku pasaules aizkulisēs, personīgajos pārdzīvojumos un pārdomās, sniedz iespēju saprast, ka panākumus veido vienkārši ikdienas soļi - atliek tikai darīt, un tie atnāks.

Viens no četrpadsmit veiksmes stāstiem, kuri ir iekļauti jauniznākušajā grāmatā „Kā gūt panākumus Latvijā”, ir uzņēmēja un autosportista Daņilas Belokoņa panākumu stāsts. Daņila ir Baltic International Bank līdzīpašnieka Vilorija Belokoņa dēls, kas ar savu pieredzi pierāda, kā no paaudzes paaudzē tiek nodotas ģimeniskuma un pārmantojamības vērtības.

Danila Belokoņs savā stāstījumā dalās ar lasītājiem, ka jau no mazotnes apguvis finanšu domāšanu un pārliecību par ģimenes vērtību nozīmi katra cilvēka dzīvē. Ļoti aizkustinošs ir viņa stāsts par tēvu un viņa lomu Danilas dzīves veidošanas ceļā: „Tēvs iedeva naudu studijām, bet es par to nodibināju uzņēmumu. Sākumā viņš bija neapmierināts. Bet, kad varēju viņam parādīt pirmos rezultātus, viņš pieņēma manu izvēli”.

Daņilas Belokoņa uzņēmums uzņēmums Crypto Baltic nodarbojas ar kriptovalūtām un blokķēdes (blockchain) tehnoloģiju, un D.Belokoņs ir pārliecināts par saviem sasniegumiem: „Mans mērķis ir panākt, ka mans uzņēmums kļūst par vienu no vadošajiem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. Apzinos, ka mērķis ir ambiciozs, bet domāju, ka tas ir sasniedzams. Mēs esam jauni, zinoši, mērķtiecīgi un aizrautīgi, esam maza un dinamiska komanda, kas spēj ātri pieņemt optimālus lēmumus, mums piemīt laba stresa noturība. Jā, mums piemīt arī jaunības maksimālisms, un esmu pārliecināts, ka, jaunības maksimālismu ievirzot pareizā gultnē, iespējams daudz sasniegt!”

Vēl bez Daņilas Belokoņa stāsta grāmatā iespējams lasīt par to, kā Andele Mandele radītāja Līva Jaunozola atvērusi veikalu vēl pirms uzņēmuma reģistrācijas; kā uzņēmuma Gemoss īpašniece un vadītāja Ieva Treija izcilā traukus katrā restorānā; kā Draugiem Group līdzīpašnieks Lauris Liberts pieņēmis darbā pirmo amerikāni; kā reklāmas aģentūras New Black īpašnieks un vadītājs organizējis slaveno Zemenes skrējienu futbola laukumā, un daudzus citus.

"Pēc pirmās grāmatas „Kā gūt panākumus Latvijā” izdošanas 2015. gadā, domāju, ka ar šo devumu panākumiem bagātas Latvijas veidošanā man pietiks ilgam laikam, taču ne ilgi," stāsta grāmatas autors Kārlis Ozols. "Grāmatai klājās izcili, tāpēc radās motivācija turpināt apkopot veiksmes stāstus, un paldies Baltic International Bank par iespēju to realizēt. Otrās grāmatas radīšanā piesaistīju Lauru, kas sniedza ļoti vērtīgu pienesumu, kā rezultātā otrā grāmata ir daudzpusīgāka un pilnīgāka. Vēlos, lai ikvienam būtu iespēja mācīties no mūsu uzņēmīgajiem un drosmīgajiem cilvēkiem, jo tieši viņu pūles veicina Latvijas attīstību."

Grāmatas „Kā gūt panākumus Latvijā” atvēršanas svētki notika 21.februārī Rīgā, ļoti ģimeniskā un draudzīgā atmosfērā. Lasīsim un iedvesmosimies jauniem sasniegumiem katrs savā dzīves jomā!