Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0


«Pirmā PR grāmata» atklāšanas svētki

Redakcija
Redakcija

2019. gada 11. oktobrī pulksten 18.00 VEF kvartāla Kamerzālē (Ieriķu ielā 5A, Rīgā) notiks komunikācijas aģentūras A. W. Olsen & Partners partneres un Latvijas Universitātes docentes Olgas Kazakas „Pirmās PR grāmatas” atklāšanas svētki. Ieeja brīva. Pasākuma laikā varēs iegādāties grāmatu par īpaši izdevīgu cenu, kā arī saņemt autores autogrāfu. Lūdzam apstiprināt dalību lapas Home | OlgaKazaka sadaļā „Notikumi” vai Facebook “pasākumā”.

„Pirmā PR grāmata” noteikti ir jāizlasa katram, kas grib saprast sabiedrisko attiecību pamatus un iegūt vienkāršu un iedarbīgu rīku kopu, ko uzreiz var likt lietā. Sākot no profesionālās kompetences noslēpumiem, iemaņām un paņēmieniem līdz prasmei radoši domāt, pareizi plānot laiku un tikt galā ar stresu.

Tā noderēs studentiem, preses sekretāriem un sabiedrisko attiecību vadītājiem, mārketinga speciālistiem, uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem, kā arī publiskām personām un ierēdņiem, kuri saprot, ka lietpratīgas sabiedriskās attiecības viņiem palīdzēs gūt sekmes.

„„Pirmajā PR grāmatā” lasītāji atradīs visu, kā reiz pietrūka man pašai. Pirms daudziem gadiem tieši šāda grāmata man būtu ļoti noderējusi. Tā būtu ietaupījusi ne mazums vērtīgā laika un pasargājusi no liekiem puniem,” norāda Olga Kazaka un piebilst, ka izdevumā ir aplūkoti ne tikai komunikācijas, bet arī mārketinga, psiholoģijas, socioloģijas, uzvedības ekonomikas un citu saistīto zinātņu aspekti.

Par autori: Olga Kazaka 15 gadu vecumā sāka strādāt komunikācijas jomā, 20 gadu vecumā viņa nodibināja sabiedrisko attiecību aģentūru un 30 gadu vecumā aizstāvēja doktores disertāciju komunikācijas zinātnē. Tagad viņa ir sekmīga praktiķe, pieprasīta lektore un vairāku starptautisku komunikācijas jomas konkursu uzvarētāja.

Grāmata tiks izdota gan latviski, gan krieviski. „Pirmo PR grāmatu” varēs iegādāties vietnē Home | OlgaKazaka, kā arī Jāņa Rozes grāmatnīcās, grāmatu namos „Valters un Rapa”, grāmatnīcās „Globuss” un citur.