Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 0


Brīvlaikā uz K. Barona muzeju!

Redakcija
Redakcija

No 23.10.–26.10. (rudens skolēnu brīvlaikā) K. Barona muzejā notiks nometne “Barontēva azotē” bērniem vecumā no 7–12 gadiem. Nometnes laikā bērni dosies ekskursijās un apmeklēs Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, Brāļu kapus, Burtnieku māju (Vecmilgrāvis) u.c., kur uzzinās par nozīmīgiem notikumiem Latvijas vēsturē.

Paši drosmīgākie varēs uzkāpt Brīvības piemineklī (ja laika apstākļi nepievils).
Kā arī piedalīsies dažādās radošajās darbnīcās un āra aktivitātēs, iepazīstot pilsētu un lietas, kurām ikdienā ejam garām. Līdztekus tam Japāņu valodas studente iepazīstinās ar japāņu valodas vēsturi un rakstību.

Nometnes trešajā dienā dalībnieki piedalīsies grāmatas “Meikuleņš īpazeist omotus” atvēršanas svētkos. Grāmatiņa ir par lācēnu, kurš iepazīst dažādus amatus. Pie mums viesosies grāmatas autore Meldra Gailāne un māksliniece Līga Munda. Šī ir jau otrā Meldras Gailānes grāmata bērniem, šoreiz tā lasāma bilingvāli, tajā stāsti par lācēnu ir gan latviski, gan latgaliski.

Nometnes adrese: K. Barona iela 3-5, Rīga
Info: dita.barona@memorialiemuzeji.lv
Nometnes maksa ir 27 euro.
Pieteikšanās elektroniski :

https://docs.google.com/forms/d/e/1...

Vietu skaits ierobežots.
Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.