Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 3


Lieldienu nedēļā Dabas muzejā aicina izzināt pavasara augus un sēnes, mežus, purvus un pļavas

Redakcija
Redakcija

Sestdien, 31. martā, no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt ģimenes dienu Dabas muzejā un uzzināt vairāk par Latvijā izplatītākajiem biotopiem, augiem un sēnēm. Visu Lieldienu nedēļu muzeja mazos apmeklētājus gaida arī neliels pārsteigums!

Ģimenes dienas apmeklētājiem šoreiz būs iespēja ielūkoties jaunatklātajā ekspozīcijā „Botānika un mikoloģija”, kur zinošie muzeja speciālisti aicinās pētīt pavasara augus un sēnes. Nodarbībā stāstīs, pēc kādām pazīmēm pazīt sēnes – agreni, bisīti un lāčpurnu. Uzzināsiet, kuri no savvaļas pavasara augiem ir aizsargājami, bet kuri – indīgi –, un atklāsiet, kas dzērvenēm kopīgs ar dzērvēm. Radošajā darbnīcā dalībnieki varēs pagatavot māllēpes ziedu, iepazīstot tā interesanto uzbūvi. Kā ierasts, tiks izsniegtas uzdevumu grāmatiņas, kā arī būs iespēja aplūkot herbārijus un nogaršot pa kādai purva ogai.

Ģimenes dienas Dabas muzejā notiek reizi mēnesī, tas ir izglītojošs pasākums ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 2.00 € ģimenei. Uzrādot aizpildītu septembra, oktobra, novembra, janvāra vai februāra ģimenes dienā saņemto grāmatiņu, jāiegādājas tikai muzeja ieejas biļetes, nodarbībā var piedalīties bez maksas. Ģimenes dienas atbalsta izdevniecība „Pētergailis”.

Visus mazos dabas pētniekus, kas muzeju apmeklēs 28., 29. un 31. martā gaida neliels Lieldienu pārsteigums no koka spēļu darbnīcas „Muzle” – iespēja izkrāsot līdzi ņemamu dekoru olas formā, iedvesmojoties no Latvijas savvaļas putnu olu krāsām un raibumiem.

Aicinām pievērst uzmanību izmaiņām muzeja darba laikā:
28.03. 10.00–17.00
29.03. 10.00–18.00
30.03. muzejs slēgts
31.03. 11.00–16.00
01.04. muzejs slēgts

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!