Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 0


SAVĒJO TIKŠANĀS. BĒRNU LITERATŪRA

Redakcija
Redakcija

26. aprīlī plkst. 18.00 Ojāra Vācieša muzejā, O. Vācieša ielā 19, Rīgā, notiks otrais cikla SAVĒJO TIKŠANĀS pasākums BĒRNU LITERATŪRA. Sarunāsies Inese Zandere un Rūta Briede. Sarunu vadīs Arno Jundze.

Latviešu bērnu literatūra pēdējo gadu laikā kļūst aizvien daudzveidīgāka un tai tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Rakstīt mazajiem lasītājiem ir izaicinājums – vai autors spēj sajust šodienas bērna pasauli, svarīgās tēmas un izteiksmes veidu?

Dzejniece un bērnu grāmatu autore Inese Zandere un māksliniece Rūta Briede, kura ir daudzu apgāda “Liels un mazs” izdoto grāmatu ilustratore, runās par literatūru, kas uzrunā šodienas mazos lasītājus, un par to, cik liela loma ir grāmatas teksta,satura sasaistei ar vizuālo noformējumu.

“Liels un mazs” ir viena no vadošajām bērnu literatūras izdevniecībām un par izdotajām grāmatām saņēmusi daudzus apbalvojumus: Jāņa Baltvilka balvu bērnu literatūrā un grāmatu mākslā, Latvijas literatūras gada balvu, Latvijas Bērnu žūrijas balvas u.c.

Šī būs otrā saruna pasākumu ciklā SAVĒJO TIKŠANĀS.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

Ieejas maksa: 2,00 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 EUR