Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Video: “Triānas Parks” jauns ieraksts un mazo koncertu sērija

Redakcija
Redakcija
Šodien, 27. oktobrī, grupa “Triānas Parks” publisko EP albumu “Kompozīcijas” un singlu “Mālos Pelēkos”, kas iedziedāts kopā ar IGO. Grupa arī izsludina decembra koncertu sēriju.

Piecu dziesmu EP “Kompozīcijas” sarakstīts šī gada pirmajā pusē grupas “Triānas Parks” radošajās nometnēs, ieraksts tapis Cēsu studijā “Aleja Records” un Rīgā “Mute Studija”. Pirmo singlu “Vientuļa sala” klausītāji iepazina jau septembrī. Kā otrais singls plašākai publikai tiek nodota dziesma “Mālos Pelēkos”, kas tapusi kopā ar dziedātāju IGO. EP “Kompozīcijas” ir turpinājums ceļam, kuru grupa iesāka pagājušā gadā ar ierakstu “11”.

Koncertprogrammā – jaunās EP “Kompozīcijas” un labi zināmās “Triānas Parka” dziesmas, kā arī klasiskās Ziemassvētku dziesmas. Koncerti notiks Cēsīs, Skrīveros, Tukumā, Ikšķilē, Līgatnē, Rīgā, Liepājā un Bauskā. Biļetes uz koncertu sēriju “Kompozīcijas” būs nopērkamas biļešu platformā aula.lv no rītdienas, 28. oktobra.
Atgādinām! Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, 15. oktobrī “Hanzas Peronā” plānotais “Triānas Parka” lielkoncerts ir pārcelts uz 2021. gada 25. martu.
Vērtējums: