Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Video: 42 Rīgas jaunieši dodas uz Starptautisko mūzikas festivālu Lisabonā

Redakcija
Redakcija
Šogad Starptautiskajā mūzikas festivālā Lisabonā uzaicināts piedalīties Rīgas mūzikas skolu apvienotais simfoniskais orķestris kopā ar jauno, talantīgo diriģentu un orķestra māksliniecisko vadītāju Kasparu Ādamsonu. Festivālā tiek ielūgti talantīgākie jauniešu orķestri, kori, simfoniskie orķestri un ansambļi no visas pasaules.

Festivāla laikā, kas šogad notiks jūlija beigās, muzikālie jaunieši no visas pasaules uzstāsies Lisabonas operā (Teatro São Carlos), Belēmas (Cultural Centre of Beléms) kultūras centrā, Ajudas (Ajuda National Palace) pilī, kā arī brīvā dabā pie Lisabonas pilsētas halles un citviet.

Nelielā video sižetā par Rīgas mūzikas skolu apvienotā simfoniskā orķestra dalību Starptautiskajā mūzikas festivālā Lisabonā plašāk pastāsta orķestra diriģents Kaspars Ādamsons un RD IKSD Kultūras iestāžu un amatiermākslas nodaļas Mūzikas un mākslas skolu programmas vadītāja Inese Rone.
Vērtējums: +2