Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Pasaules improvizācija ierodas Latvijā

Redakcija
Redakcija

Jau 27.septembrī pulksten 19:00 VEF Kvartāla Kamerzālē skatītājiem divās smieklu piepildītās stundās būs iespēja satikties ar Francijas, Vācijas un Latvijas improvizatoriem. Izrāde notiks angļu valodā, tāpēc būs īpašs izaicinājums improvizatoriem un nebijis baudījums skatītājiem.

Kolorītā ansambļa sastāvā Severīns Manke (Severin Mahncke), vācietis ar saulainu attieksmi, kurš pēdējos divus gadus priecē skatītājus Barselonā. Savas karjeras laikā piedzīvojis gana daudz spilgtu brīžu arī uz Amerikas skatuvēm. Divi pašpasludināti Latvijas grandi, kuri mostas pirms 6:00 un vada rīta programmas TV un Radio - Mārtiņš Daugulis no LNT brokastīm un Kaspars Breidaks - Radio SWH rīta šovs “Tik Tik Tik”. Īpaši dāmām, kungs no Francijas – Dens Seifrīds (Dans Seyfrieds), kuram bijis tas gods strādāt ar vienu no pasaules improvizācijas teātra pamatlicējiem Kītu Džonstonu (Keith Johnstone).

Aicinām uz izrādi jau 27. septembra vakarā, 19:00 VEF Kvartāla Kamerzālē, Ieriķu iela 5a. VEF Kvartāls atrodas ārpus Rīgas centra burzmas bijušā rūpnīcas teritorijā, kas savu industriālo kolāžu nomaina uz rosīgi radošu vidi.

Izrādes valoda – angļu. Vairāk informācijas un biļetes - Spiediens