Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Latvijas Leļļu teātris uzsāk biļešu maiņu un tirdzniecību uz augusta izrādēm

Redakcija
Redakcija

No 17. jūlija 10.00 darbu atsākusi Latvijas Leļļu teātra kase, organizējot biļešu maiņu uz augusta izrādēm tiem skatītājiem, kuru izrādes ārkārtējās situācijas laikā tika atceltas. Apmainīt neizlietotās biļetes pret jaunām varēs visas sezonas garumā. No jauna iegādāties biļetes uz augusta izrādēm iespējams gan internetā, gan teātra kasē.

Biļešu apmaiņa iespējama tikai teātra kasē, ņemot līdzi esošās biļetes un vēlams jau pirms tam izvēloties, kuru izrādi nenotikušās vietās ir vēlme apmeklēt. Maiņa ir iespējama uz jebkuru izrādi, kas pieejama repertuārā, neatkarīgi no tā, uz kādu iestudējumu iegādāta sākotnējā biļete. Vairāk informācijas teātra mājaslapā Latvijas Leļļu teātris

Augusta repertuāru atklās leģendārā izrāde “Un atkal Pifs”, kas iestudēta tālajā 1983. gadā. Nepilnu 40 gadu laikā vairākkārt nomainījušies teju visu lomu atveidotāji, taču titullomu joprojām spēlē Vija Blūzma – kādreizējā Latvijas Leļļu teātra aktrise, kuru nu jau vairākas desmitgades skatītāji pazīst kā bērnu izrāžu režisori. Augustā būs skatāmas arī tādas izrādes kā “Kas notiek Dižmežā?”, “Naksitrallīši”, “Joka pēc alfabēts”, “Slavenais pīlēns Tims”, “Krokodils Gena un Pekausis” (krievu trupā), “Dakteris Aikāsāp” (krievu trupā) u.c. Augustu noslēgs skolēnu izrādes “Pepija Garzeķe” atjaunojums ar aktrisi Elīnu Bojarkinu titullomā.

Kamēr valstī darbojas distancēšanās noteikumi, visas Latvijas Leļļu teātra izrādes tiks rādītas Lielajā zālē – 230 skatītāju vietā apkalpojot 50-60 skatītājus. Daļa Mazās zāles izrāžu tiks pielāgotas izrādīšanai uz lielās skatuves. Apmeklējuma laikā būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, kā arī tiks nodrošināta papildus uzkopšana pirms, pēc un izrāžu laikā.

Pērkot biļetes internetā, skatītājiem ir iespēja izvēlēties no vietām, kas paredzētas 2 vai 3 cilvēku mājsaimniecībām. Ja nepieciešams tirdzniecībai atvērt lielāku biļešu skaitu blakus, jāsazinās ar teātra kasi 67285355. Sazinoties ar kasi, iespējams arī rezervēt biļetes, kas jāizpērk ne vēlāk kā 10 dienas pirms izrādes. Uz jaunajām biļetēm darbojas līdzšinējās atlaides – 20% atlaide ar 3+ karti, ko iespējams izmantot arī internetā, 20% atlaide ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām u.c. Visas dāvanu kartes, kuru derīgumu termiņš beidzās pēc 2020. gada 1. marta, automātiski ir pagarinātas par 6 mēnešiem.