Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


#paliecmajas. LMT Viedtelevīzijā atgriežas seriāls “Westworld”

Redakcija
Redakcija

LMT Viedtelevīzijas ekrānos ar trešo sezonu atgriežas “Emmy” balvām godalgotais HBO drāmas seriāls “Westworld” (Mežonīgo Rietumu pasaule). Divās iepriekšējās sezonās tas ieguvis 42 “Emmy” nominācijas un trīs balvas, no kurām balvu kā labākā dramatiskā otrā plāna aktrise saņēma Tendija Ņūtone (Thandie Newton). Seriāla 3.sezonas 1.sērija būs pieejama 16.martā un turpmāk tiks publicētas ik nedēļu – kopumā seriāla 3. sezonai ir 8. sērijas.

“Westworld” ir amerikāņu zinātniskās fantastikas vesterns par mākslīgo intelektu un jaunas dzīvības formas rašanos uz zemes. Tas balstīts 1973. gada filmas “Westworld” un 1976. gada filmas “Futureworld” (“Nākotnes pasaule”) motīvos. Seriāla sižets norisinās Rietumu pasaulē – izdomātā, tehnoloģiski progresīvā mežonīgo rietumu izklaides parkā, ko apdzīvo androīdi. Parks rūpējas par labi situētiem viesiem, kuri var īstenot savas visneprātīgākās fantāzijas, nebaidoties no androīdu atriebības – viņi ir ieprogrammēti tā, lai būtu liegts nodarīt kaitējumu cilvēkiem.
Par trešās sezonas sižetu zināms vienīgi tas, ka seriāla autori un izpildproducenti Džonatans Nolans (Jonathan Nolan) ar sievu Lissu Džoju (Lisa Joy) astoņu sēriju garumā ir radījuši jaunus izklaides parkus un jaunas notikumu vietas, kur norisināsies cīņa par izlaušanos.

“Skatītāju apbrīnu daudzās valstīs seriāls ieguvis pateicoties tam, ka tā sižets cieši savijas ar notikumiem mūsdienu pasaulē. Lai gan seriālā to atspoguļojums ir pārspīlēts, stāsts balstīts uz to, ko mēs redzam reālās dzīves norisēs. Distopija var izskatīties skaisti. Tikai tas, ka pasaule ir neglīta no iekšpuses, vēl nenozīmē, ka tā nevar būt skaista no ārpuses”, par seriālu stāsta Džonatans Nolans.

Seriālā filmējās amerikāņu aktrise Evana Reičela Vuda (Evan Rachel Wood), kura atveido Doloresu, un “Emmy” balvas laureāte, britu aktrise Tendija Ņūtone, kura atveido Mīvu. Šajā sezonā seriālam pievienojas arī astoņi jauni, bet Holivudā jau labi zināmi aktieri, piemēram, Ārons Pauls (Aron Paul), kurš zināms kā seriāla “Breaking Bad” (“Pārkāpt robežu”) viens no galveno lomu atveidotājiem, un viens no mūsdienu pazīstamākajiem franču aktieriem - Vinsents Kasels (Vincent Cassel), kurš piedalījies filmā “Black Swan” (“Melnais gulbis”).
Seriāla “Westworld” 3. sezonas treileri skatīt šeit.