Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Zināms uzvarētājs konkursā par ielūgumiem uz izrādi "Raiņa sapņi"

Redakcija
Redakcija

Zināms uzvarētājs konkursā par ielūgumiem uz izrādi "Raiņa sapņi"
Foto: Kristaps Kalns

Portālu KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv rīkotajā konkursā, kurā bija iespēja laimēt 2 ielūgumus uz Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Raiņa sapņi", uzvarētāja ir SOLVITA MILINA! Apsveicam!

2015.gads ir Raiņa un Aspazijas 150.jubilejas gads. Arī Latvijas Nacionālais teātris šo gadu plāno vadīt Raiņa zīmē, šobrīd top izrāde „Raiņa sapņi”, kuras režisors ir Kirils Serebreņņikovs (Krievija).

Par Raini ir ierasts domāt kā par personāžu no skolas mācību programmas, no kuras stingri apgūts, ka Rainis ir lielākais latviešu dzejnieks, filosofs, domātājs, fundamentālu latviešu dramaturģijas darbu autors. Tā arī, protams, ir. Taču kā jau ģēnijam, un Rainis nenoliedzami tāds ir, personībā pastāv arī cita puse, tā, par kuru skolā īsti nestāsta. Nacionālajā teātrī ar savu trešo iestudējumu atgriežas Kirils Serebreņņikovs, piedāvājot cieņpilnu skatu uz Raini, bet – no malas.

Lomās: Lolita Cauka, Maija Doveika, Ainārs Ančevskis, Kaspars Aniņš, Mārtiņš Brūveris, Gundars Grasbergs, Ivars Puga, Jurģis Spulenieks, Romāns Bargais, Uldis Siliņš.

Izrādes libreta autore Ieva Struka, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Kirils Serebreņņikovs (Krievija), komponists Jēkabs Nīmanis, horeogrāfs Jevgēnijs Kulagins (Krievija), gaismu mākslinieks Igors Kapustins, kormeistars Artūrs Ancāns.

Izlozes rezultāti:

Portālu KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv rīkotajā konkursā, kurā bija iespēja laimēt 2 ielūgumus uz Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Raiņa sapņi" 18. februārī plkst. 19.00, uzvarētāja ir SOLVITA MILINA!
Lūdzam sazināties ar KultūrasVēstis.lv redakciju, rakstot kulturasvestis@epadomi.lv vai zvanot (+371) 28622680.

Konkurss tapis sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri. (teatris.lv)

Vairāk par izrādi: epadomi.lv/kulturasvestis/izrade