Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Izdots spožs dārgakmens latviešu erotiskās literatūras žanrā

Redakcija
Redakcija

Apgādā Kontinents iznākusi latviešu autores Ievas Sīmanes grāmata “Svētlaimes medniece”. Tā ir grāmata par iekāri un sievietes pašatklāsmi. Spožs dārgakmens latviešu erotiskās literatūras žanrā! 14. februārī Mākslas galerijas Grata JJ un MuseumLV telpās notika grāmatas atvēršanas pasākums.

Pasākuma laikā viesiem bija iespēja skatīt provokatīvā gleznotāja Artūra Bērziņa gleznu izstādi. Ētera dīva Ieva Adamss palīdzēja viesiem iejusties jutekliskajā atmosfērā, kuras kulminācija bija Gitas Tijāres izpildīta improvizācijas deja Delux Dreams pēļos. Seksologs Arturs Šulcs rekomendēja grāmatu kā sieviešu tā arī vīriešu lasošajai auditorijai, novēlot sekmīgus personiskos meklējumus un atklājumus.

Pēc rakstnieces autogrāfa un iespējas nofotografēties kopā ar autori, veidojās paliela rinda. Gaidot varēja baudīt Vīna Kluba dāvātu izmeklētu vīnu no Pūlijas apgabala Itālijā. Patiesi emocionālu aizkustinājumu izraisīja tango dejotāji. Pūkaini un maigi pārsteigumi no SexyStyle padarīja fotosesiju atraktīvu un bezrūpīgu.

Erotiskie stāsti ir sarakstīti 2017. gadā, šobrīd autore ir nākamās grāmatas radīšanas procesā.

Ieva Sīmane – drosmīgi un reizē delikāti ieved lasītāju pulsējošas kaisles teiksmainajā atvarā, saudzīgi izaicinot lasītāju skurbinošas baudas piedzīvojumiem, atstājot vietu kaislīgam iztēles lidojumam.

"Evas stāsti ir neierastas realitātes piesātināti. Un, kā jau viss neierastais, tie gan valdzina, gan izaicina. Tie ir dzīvas un kaislīgas esības caurstrāvoti, turklāt, brīžiem tik neveikli īsti, ka gluži vai pret paša gribu ievelk jutekliskā līdzpārdzīvojumā.": Kristīne Balode, attiecību un seksualitātes speciāliste

"Šī ir viena no drosmīgākajām latviešu sievietes intīmajām, spēcīgas vitalitātes pilnām atklāsmēm, ko man nācies lasīt, – atklāta un tajā pat laikā jutekliski kautrīga, mīlestības un cieņas pilna savā attieksmē pret vīrieti, un tas mūsu sabiedrībā negadās nemaz tik bieži.": Arturs Šulcs, seksologs, pārmaiņu treneris.

www.kontinents.lv