Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Aicina iesniegt darbus grāmatu mākslas konkursam “Zelta ābele”

Redakcija
Redakcija

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija aicina izdevējus līdz 2021. gada 29. janvārim pieteikties grāmatu mākslas konkursam “Zelta ābele”, kurā tiks apbalvotas 2020. gada skaistākās grāmatas.

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas grāmatizdošanas profesionālā un mākslinieciskā līmeņa izaugsmi un popularizēt sabiedrībā grāmatas, literatūru un lasīšanu, kā arī godināt Latvijā izdotās literatūras veidotājus.
Konkursā var piedalīties Latvijā reģistrēti grāmatizdevēji ar oriģināldizaina pirmpublicējumu Latvijā. Tām jābūt kārtējā gadā (2020) iznākušajām grāmatām, kā arī iepriekšējā gadā (2019) izdotajām grāmatām, kuras nav piedalījušās iepriekšējā gada konkursā. Kopoti raksti vai grāmatu sērijas konkursā var piedalīties tikai vienu reizi. Grāmatām jābūt iespiestām Latvijā reģistrētā poligrāfijas uzņēmumā.

Grāmatas vērtēšanai var iesniegt visi Latvijas grāmatizdevēji. Pieteikums jāiesniedz Latvijas Grāmatizdevēju asociācijā (Baznīcas ielā 37 - 3, Rīgā, LV-1010, Latvija; tālrunis 67217730, mob. 23558085; e-pasts: liva@gramatizdeveji.lv). Grāmatas jāiesniedz līdz 2021. gada 29. janvārim divos eksemplāros, pievienojot iesniedzamo grāmatu sarakstu un pieteikuma anketu ar informāciju par katru grāmatu, pēc vajadzības un vēlēšanās pierakstot nelielu anotāciju (līdz 1000 burtu zīmēm.). Pieteikuma anketa jānosūta arī elektroniski. Pirms grāmatu iesniegšanas nepieciešams sazināties, lai vienotos par precīzu laiku.

Dalība grāmatu mākslas konkursā “Zelta ābele” ir bez maksas.

Konkursa nolikums un dalībnieka anketa pieejama https://gramatizdeveji.lv/index_lv....
Konkursu atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.