Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Rīgas Latviešu biedrība aicina uz pavasarīgu balli “Uzlūdz dāmas”

Redakcija
Redakcija

6.martā no plkst. 20 līdz pusnaktij RLB Lielajā zālē pavasarīgi priekpilnā atmosfērā tiks svinēti gada sievišķīgākie svētki – svētki, kuros galvenā varone ir Sieviete. Tāpēc svētku organizatori ir parūpējušies, lai šajā vakarā katra apmeklētāja un viņas pavadonis sajustos īpaši un loloti. Vakara gaitā ikvienai dāmai būs iespēja apmeklēt stila un meikapa konsultācijas, piedalīties kopīgā vēlējuma un iedvesmas mākslas darba tapšanā, iemūžināt neaizmirstamu mirkli kopā ar sev mīļu cilvēku foto galerijā, piedalīties dažādos konkursos un iemācīties kādu jaunu deju soli meistarklasēs profesionālu deju pasniedzēju pavadībā, kā būs iespēja iepazīties ar iedvesmojošu sieviešu stāstiem, viedokļiem un viņu pieredzi.

Par dzirkstoši jautru balles muzikālo atmosfēru visa vakara garumā rūpēsies populārais Normunds Jakušonoks un Tipa orķestris. “Kungiem šī ir lieliska iespēja iepriecināt savas dāmas ar balles apmeklējumu, jo, kā zināms, lielākā daļa kungu nav tie naskākie dejotāji, taču kādu reizi gadā jau nu viņi varētu sasparoties,” piebilst N. Jakušonoks.
Balles organizatori šo svētku vakaru veido tā, lai ikvienam kungam būtu vēlme sniegt savai dāmai iedvesmu, un viņas šajā vakarā justos īpaši mīlētas, sievišķīgas un novērtētas.

Visa vakara garumā darbosies bufete, dzirkstīs šampanietis un gaisā virmos līksma noskaņa.

Atgādinām, ka Starptautiskā sieviešu diena jeb sieviešu solidaritātes diena tiek svinēta katru gadu 8. martā gandrīz visā pasaulē. Šajā dienā uzsvars tiek likts uz aktuālajiem sieviešu tiesību un vienlīdzības jautājumiem.

Biļetes uz gada sievišķīgāko balli var iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī Bilesuparadize.lv un pasākuma dienā uz vietas.