Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


5. decembrī folkloras centrā Namīns Rūķu pasaku vakars

Redakcija
Redakcija

5. decembrī pl. 17.30 Liepājā, folkloras centrā „Namīns”, Rūķu pasaku vakars. Ar folkloras kopas “Atštaukas” atbalstu to organizē Rūķupes Rūķi.

Lai kopā radītu svētku sajūtu un pamazām noskaņotos svētkiem, Rūķupes Rūķi un draugi 5. decembra pēcpusdienā folkloras centrā „Namīns” aicina lielus un mazus uz Rūķu pasaku vakaru. Vakara gaitā rūķi dalīsies ar savām mīļākajām pasakām, kā arī aicinās kopā radīt jaunas. Šai vakarā būs iespēja satikt un iepazīt izveicīgo pirkstu meistaru Mezglu Rūķi, atraktīvās folkloras kopas „Atštaukas” dalībnieces, grāmatas „Rūķu vakara pasakas” autoru Ģirtu Ančevski, Apriķu Rūķus un Rūķupes Rūķus.

Ieeja bez maksas, tik viens patiess smaids!

Tie, kuri vēlas sniegt savu atbalstu akcijai “Piepildīsim Lielo dāvanu maisu”, savas veltes var nogādāt arī šai vakarā “Namīnā”. Rūķupe Ziemupes jūrmalā darbosies no 10. decembra.