Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Pasniegtas Jaunatnes līdzdalības balvas

Redakcija
Redakcija

2021. gada 28. janvārī tiešsaistes pasākumā tika pasniegtas Jaunatnes līdzdalības balvas Rīgas izcilākajām jaunatnes organizācijām par īpašu ieguldījumu un panākumiem darbā ar jauniešiem aizvadītajā gadā.

Līdzdalības balvu pasniegšana ir kļuvusi par tradīciju, iezīmējot sadarbības iespējas starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām Rīgas pilsētā.

Balvu nominācijā “Zelta Partneris” saņēma biedrība “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” par kvalitātē balstītu un ilgtspējīgu darbu jaunatnes jomā un ilggadēju sadarbību ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Par aktīvu un neatlaidīgu jauniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšanu un kritiskās domāšanas attīstīšanu sabiedrībai nozīmīgos jautājumos balvu nominācijā “Uzlecošā Zvaigzne” ieguva biedrība “Protests”.

Savukārt par mērķtiecīgu un iniciatīvās balstītu darbu jauniešu digitālās un starptautiskās sadarbības veicināšanā tika godināta biedrība “3D Friends”, kura saņēma balvu nominācijā “Inovācija”.

Pasākuma ietvaros tika pasniegtas arī trīs atzinības: biedrībai “Kundziņsala” nominācijā “Apkaime Jauniešiem” par jauniešu aktīvu iesaisti apkaimes attīstībā un vietējās kopienas stiprināšanā; biedrībai “Latvijas Jaunā teātra institūts” nominācijā “Rūpes par vidi” par jauniešu līdzdalības veicināšanu ilgtspējīgas attīstības procesu īstenošanā; biedrībai “Radošā apvienība jauniešiem “TREPES”” nominācijā “Labākai dzīvei” par ilggadēju ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā un jauniešu pašapziņas un radošuma veicināšanā.

Balvu pasniedzēju vidū bija gan dažādu Rīgas domes departamentu pārstāvji, gan jaunieši no Rīgas un Latvijas jaunatnes organizācijām, kā arī citu nozaru eksperti.

Katru gadu Jaunatnes līdzdalības balva ir izcilu jauno mākslinieku autordarbi. Šogad balvas veidošana tika uzticēta Mākslas akadēmijas absolventam un vienam no Latvijas daudzsološākajiem māksliniekiem Miķelim Mūrniekam.
Par veiksmīgu pasākuma norisi un dalībnieku izklaidēšanu rūpējās vakara vadītājs Kaspars Brūvelis un komiķis Rūdolfs Kugrēns.

Balvu ceremonijas ierakstu iespējams noskatīties Rīgas jauniešu centra KAŅIERIS Facebook kontā: https://fb.watch/3jzwSJReWP/

Rīgas jauniešu centrs KAŅIERIS ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. KAŅIERA motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.