Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:344, Did:0, useCase: 3


Noslēdzies lielākais zināšanu festivāls Baltijā – HELSUS 2016

Redakcija
Redakcija

Noslēdzies lielākais zināšanu festivāls Baltijā – HELSUS 2016
Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv

2016. gada 21. un 22. maijā Jelgavā notika starptautiskais zināšanu festivāls HELSUS 2016.Vienojoties par viedu Latviju, divu dienu laikā Pasta salā tika pulcēti vairāki tūkstoši cilvēki. Pirts tradīcijas, lekcijas-diskusijas, radošās darbnīcas, fiziskie vingrinājumi un treniņi, izjādes - tās ir tikai dažas no aktivitātēm, ko ikviens varēja atrast HELSUS 240 meistaru stendos.

“Mēs ielikām pamatu mērķim uz ko tiekties: Latvija - vieda zeme, viediem cilvēkiem.
Veseliem, izglītotiem, stipriem un vienotiem. HELSUS festivāls 2016 bija divu dienu intensīvs treniņš gan ķermenim, gan prātam. Atceramies - katrs esam savas dzīves kalēji. Jā, HELUS var parādīt iespējas, taču katram saprātīgi ir jāizvērtē – kas ir nepieciešams un kas nav. Vai es pats spēju ieklausīties sevī un sajust, kas man ir nepieciešams un noderīgs…kas citu uzspiests un iestāstīts,”
tā HELSUS festivāla aizsācēja Agnese Irbe.

Kā apmeklētāju labie vārdi, tā dalībnieku darba prieks ir HELSUS dzinējspēks, kas liek ik katru gadu darboties, gūt jaunu pieredzi un augt jaunam gadam. Festivāla rīkotāji ir apņēmības pilni turpināt iesākto - aicināt pieņemties gara spēkā un mērķtiecīgi paplašināt apziņu, tiecoties uz viedumu. Ieklausīties dvēselē un uzdrošināsimies pārmaiņām.
HELSUS cer, ka festivāla laikā ikvienam izdevās sevī ieskatīties no jauna, izmēģināt un atrast sev piemēroto un pavērt savu sirds ceļu!

Uz tikšanos HELSUS festivālā 2017!

HELSUS festivāls 2016 notiek sadarbībā ar Jelgavas pilsētu

Videoieskats HELSUS 2016