Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:324, Did:0, useCase: 0


Kā izārstēt angīnu diennakts laikā

Redakcija
Redakcija

Kā zināms, tautas metodes un ārstniecības līdzekļi ir vieni no labākajiem. Tie ir ne tikai efektīvi, bet arī nekaitīgi mūsu organismam, tā kā neatstāj nekādus blakusefektus. Šoreiz epadomi.lv vecmāmiņas gudrību krātuvītē atrada un arī izmēģināja recepti angīnas ārstēšanai. Tiešām vienkārši un iedarbīgi!

Mūsu senči no angīnas prata izārstēties tikai vienas diennakts laikā ar pavisam vienkārši pagatavojamas, taču iedarbīgas receptes palīdzību. Lūk, šī recepte:

1. Ņem sarkano bieti, nomazgā un ar visu mizu sarīvē uz smalkās sakņu rīves. Pievieno 9% etiķi (uz 200 ml rīvētu biešu ņem 1 ēdamakroti etiķa) un samaisa.

2. Gatavo masu iepilda burciņā un novieto uz četrām stundām tumšā vietā.

3. Tad masu ieliek vairākkārtīgi salocītā marles audumā un nospiež sulu.

4. Ar iegūto sulu skalo kaklu ik pēc 2,5 stundām.

Ieskaties! Šeit atradīsi citas vērtīgas un veselībai noderīgas receptes!

Šajā Apgādā Zvaigzne ABC izdotajā grāmatā "Dziednieces rokasgrāmata. Manas receptes veselības atjaunošanai" apvienota daļa no pieredzes bagātās, sertificētās dziednieces Silvijas Švernas mūžā sakrātajām un pārbaudītajām homeopātiskajām un dabas dziedniecības receptēm. Izdevumā ievietoti arī nozīmīgāko ārstniecības augu krāsaini attēli, tie palīdzēs labāk orientēties dziedniecībā izmantojamo augu pasaulē. Grāmatai ir skaidra struktūra, saturā atradīsiet vairāk nekā 40 organisma saslimstības zonu nosaukumus ar sīkākiem iedalījumiem pa slimībām; tas atvieglos grāmatas izmantošanu. Pie katras receptes ir piktogramma, kas ļauj saprast, kā zāles lietojamas – iekšķīgi, kompresēm, pilināšanai, ierīvēšanai vai citādi. Dažviet ievietoti arī dziednieces ieteikti vingrinājumi, piemēram, kā mazināt galvassāpes un kā atbrīvoties no krākšanas.

Dziedniece Silvija Šverna ir beigusi J. Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu un studējusi glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā. Strādājusi lietišķās grafikas jomā un skolā mācījusi zīmēšanu. Pirms vairāk nekā 35 gadiem atklājās, ka viņai piemīt dziedinošas spējas. Tagad Silvija Šverna ir praktizējoša, pieredzes bagāta, sertificēta tautas dziedniece, kura spēj dziedēt dažādas iekšķīgās kaites, ilgi nedzīstošas brūces un lūzumus, kā arī līdzsvarot auru. Dziedniece saka: “Uzskatu, ka visbiežāk veselību ietekmē emocijas un jūtas. Tāpēc vajadzētu ievērot senu atziņu: domā labu, skaties labu, runā labu, dari labu. Mīlestība ir vienīgais spēks un alķīmija, kas spēj darīt brīnumus – izmainīt cilvēka raksturu un dziedināt.”

Autore šajā grāmatā apkopojusi tautas medicīnas un dziedniecības ieteikumus dažādu slimību ārstēšanai, kā arī padomus un receptes, kas praktiskā darbā ar pacientiem ir devuši labus rezultātus.