Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:330, Did:0, useCase: 3


B.Kranātes un T. Fomičevas praktiskā nodarbība nervu sistēmai

Redakcija
Redakcija

Maijs daudziem bija spēcīgu emocionālo un fizisko pārbaudījumu mēnesis. Pēc Latvijas rudens/ ziemas pelēkajām un aukstām dienām ilgi gaidītais pavasaris nebūt nebija viegls: Vērša zvaigznāja ( 21. IV -20.V) izcēla gaismā daudzas fiziskā ķermeņa lietas, tam sekojošais Dvīnis aicina izdarīt izvēles un realizēt pieņemtos lēmumus.

Mēs turpinām doties pretim Vasaras Saulgriežiem - enerģētiski spēcīgajam notikumam, kas to pašu –spēku un pārliecību prasīs arī no mūsu ķermeņiem. Zināms, ka sekos vēl varenāki notikumi, jo Zeme un mēs visi dodamies pretim tā saucamajam trešajam atmošanās/ augšuppacelšanās vilnim ( pirmais 1985, otrais – 2012), kas notiks ap Rudens Saulgriežiem. Šī ir pēdējā nodarbība pirms vasaras atvaļinājuma.

Tāpēc nodarbībā:

speciāli vingrinājumi fiziskajam ķermenim un arī pirmoreiz grupas nodarbībā ekskluzīvo Fragnance Alchemy eļļu pielietojums destruktīvo emociju dziedināšanai pēc Almine sistēmas ( 12 meridiānu, 8 papildus meridiānu patiesai darbībai) no Baibas.

dziedošo kristālisko trauku meditācija, kristālu orākuls katram no Tatjanas.

aktuāls info par emociju saistību ar veselību un fizisko ķermeni, psihosomatikas jautājumi

Nodarbība būs vērtīga ikvienam, bet īpaši, ja:

izjūti trauksmi, raizējies un tev ir psihosomatiskas dabas veselības problēmas,

vēlies labāk iepazīt savu fizisko ķermeni kā nefizisko –smalkāko vibrāciju uztvērēju un mājvietu,

esi uz apziņas paplašināšanas ceļa jau ilgāku laiku, esi pieredzējis un tālu ticis, taču laiku pa laikam izjūti „veco grābekļu” atgriešanos,

tev patīk būt līdzīgi domājošo vidū, apspriest, dalīties pārdomās vai iegūt atbildes uz jautājumiem par aktuālajām enerģijām kopējā informatīvajā laukā.

Iepriekš pieteikties līdz 9. 06. –nodarbība nelielam dalībnieku skaitam ar individuālu pieeju katram.( priekšapmaksa vismaz 50% vietas rezervācijai)
Jūnija žurnālā "Praktiskā astroloģija" lasi apjomīgu un izsmeļošu interviju ar Tatjanu.

Dalība – 21.- Eur. Var arī ar pārskaitījumu:
Baiba Kranāte Swedbanka LV21HABA0551024144491
Tatjana Fomiceva 270157-11260, AS SEB Banka SWIFT: UNLALV2X LV26UNLA0050018314565

Info 29429037, 29170122 baiba@yogalifeart.lv tfomiceva@gmail.com
Notiek B. Kranātes centrā mūsdienu cilvēka dvēselei un ķermenim
Matīsa ielā 8, 5. stāvā durvju zvans „4”.