Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Elektrum Olimpiskā centra Lielais peldbaseins atsāk darbu, viss komplekss – daļēji

Redakcija
Redakcija

Ievērojot visus pastiprinātos drošības pasākumus un ierobežojumus, individuālajiem apmeklējumiem būs pieejams Lielais peldbaseins. Treniņu procesa nodrošināšanai sporta organizācijām un klubiem būs pieejama Lielā sporta spēļu zāle, Futbola zāle multifunkcionālie sporta un tenisa laukumi.

“Kā lielākais sporta komplekss Rīgā, esam nozīmīga mājvieta profesionālām un amatieru sporta komandām, klubiem, kā arī augsta līmeņa sportistiem. Nenoliedzami, daudziem aktīva dzīvesveida piekritējiem veselības uzturēšanai peldbaseina apmeklējums ir neatņemama ikdienas rutīna,” stāsta SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle Zane Gemze. “Vairāk nekā divus mēnešus centrs ir bijis slēgts. Atsākt darbu mums ir izdzīvošanas jautājums. Īpaši rūpīgi esam izvērtējuši visus ar drošību saistītos riskus un, pateicoties ēkas multifunkcionalitātei, varam nodrošināt drošu vidi sportotgribētājiem.”

Lai iespējami mazinātu apmeklētāju saskarsmi un nodrošinātu apļveida kustību, centrā tiks atvērtas papildu ieejas un izejas, piemēram, peldbaseina apmeklētājiem ieeja būs no Grostonas ielas puses. Centrā apmeklētāji tiks reģistrēti, to plūsma tiks organizēta saskaņā ar noteiktiem apmeklējuma laikiem, starp kuriem tiks veikta papildu telpu un saskarsmes virsmu dezinfekcija.

Peldbaseina apmeklētājiem būs jāievēro noteikti apmeklējuma un peldējuma laiki, biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā tiešsaistē Elektrum Olimpiskais centrs ON-LINE veikalā ierobežotā skaitā iespējams iegādāties tikai vienreizējus Lielā peldbaseina apmeklējumus konkrētam apmeklējuma/peldējuma laikam, abonementi ierobežojumu laikā nav pieejami.

Apmeklētāji tiks dalīti plūsmās, ģērbtuvēs skapīši būs pieejami ar 2 metru distanci. UNISEX ģērbtuvē apmeklētājiem pieejamas atsevišķas individuālas, slēdzamas pārģērbšanās kabīnes un dušas. Lai arī peldbaseinā varētu nodrošināt distancēšanos, divi peldceliņi tiks apvienoti vienā.

Saskaņā ar atbildīgo institūciju noteikto, peldbaseina apmeklējums pieejams tikai no 12 gadu vecuma. Saunas, Atpūtas zona, Rotaļupe, kā arī Spēka zāle būs slēgtas, sākotnēji nenotiks arī grupu nodarbības.
Par citu pakalpojumu pakāpenisku atsākšanu, kā arī darbu pilnā apmērā SIA “Olimpiskais sporta centrs” vadība lems pēc 9. jūnija, kad tiks vērtēts iepriekšējais periods.

Vairāk informācijas: Elektrum Olimpiskais centrs