Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Rīgā sacentīsies Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti!

Redakcija
Redakcija

Līdz Baltijā lielākajām funkcionālā fitnesa sacensībām “Battleof Riga” ir atlicis vairs tikai mēnesis! Jau 17. un 18. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrāĶīpsalā spēkiem mērosies120 Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti no 20 valstīm, tostarp 32 Latvijas pārstāvji.

Patiess prieks, ka sacensības “BattleofRiga”, kas šogad notiek jau ceturto reizi ungadu no gada piedzīvojušas acīmredzamu izaugsmi, ir ieguvušas augstu dalībnieku un līdzjutēju novērtējumu. Arī šogad ievērojami pieaudzis dalībnieku skaits kvalifikācijas atlasē, tāpat ir paplašinājusies dalībvalstu ģeogrāfija un palielinājusies augstākā līmeņa sportistu interese, apliecinot sacensību kvalitāti,” norāda viens no CrossFitkustības pamatlicējiem Latvijā unsacensību “BattleofRiga” organizators Mārtiņš Druvkalns.

Sacensības jūnijā ir tikai aisberga redzamā daļa –lai nokļūtu finālturnīrā, jau pusgadu iepriekš Rīgā visiem sacensību dalībniekiem bija jāpārvar kvalifikācijas kārta. Par iekļūšanu finālā sacentās vairāk nekā 500 dalībnieku no 25 valstīm (!), no kuriem Ķīpsalā redzēsim 120 pašus labākos.

Dinamisks un acij tīkams
Gan rūdītiem CrossFit faniem, gan arī vienkārši interesentiem sacensības vērot būs aizraujoši, jo funkcionālais fitness ir dinamisks un vizuāli baudāms – sportisti sacenšas daudzveidīgās un atraktīvās disciplīnās, kas iekļauj kā svarcelšanas, tā arī ķermeņa svara un izturību pārbaudošus elementus visdažādākajās kombinācijās. Šāda veida sacensībās daļu no veicamajiem uzdevumiem sportisti nereti uzzina tikai pašu sacensību laikā, kas liek īsā laikā pielāgoties vēl nezināmiem pārbaudījumiem.

Atlēti finālā sacentīsies piecās kategorijās – sieviešu un vīriešu sporta un elites klasēs, kā arī atsevišķā grupā, kurā piedalīsies 35 un vairāk gadus sasnieguši vīrieši. Starp citu, elites vīriešu klases kvalifikācijas kārtas uzvarētājs ir 19 gadus jaunais saldēnietis Uldis Upenieks, kurš sacensībās piedalās jau no 17 gadu vecuma un šogad sacentīsies kopā ar Eiropas TOP klases atlētiem. Starp finālistiem ir iekļuvuši arī kaimiņvalstu Lietuvas un Igaunijas pārstāvji, kas gadu no gada sastāda īpaši asu konkurenci.

Lai sacensības būtu vēl aizraujošākas, skatītājus iepriecinās arī atraktīvi viesmākslinieku priekšnesumi, šova elementi un aizraujoši konkursi, kuros varēs iegūt vērtīgas sacensību atbalstītāju sarūpētas balvas.