Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Video: Vai olimpiskais reportieris kvalificēsies Baltijas kausam kalnu slēpošanā ?

Redakcija
Redakcija
Gaidot Ziemas Olimpiskās spēles, LMT Viedtelevīzija piedāvā raidījumu OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS par mūsu olimpiešiem un viņu ceļu līdz nozīmīgajam startam Dienvidkorejā. Olimpiskais reportieris Edgars Buļs, dēvēts arī par ziemas Rokiju, turpina kalnu iekarošanu kopā ar kalnu slēpošanas zvaigznēm Kristapu Zvejnieku un Leldi Gasūnu. Vai treniņi profesionāļu vadībā aizvedīs Rokiju līdz startam Baltijas kausā, noskaidrosim jaunākajā IZAICINĀJUMA sērijā! Šajā raidījuma epizodē Edgars Buļs ieskatās Latvijas kalnu slēpotāju treniņos Lietuvas pilsētas Druskininki "Snow Arena" trasēs un apgūst slēpju aprūpi kopā ar Kristapu Zvejnieku. Kristaps, kurš vienā treniņā nobrauc četrus pārus slēpju, ieteiks, kā amatieriem rūpēties par savu ekipējumu, lai slēpes slīd ātrāk un pagriezieni izdodas īpaši asi.

Intervijās ar sportistiem Edgars noskaidros, kādas ir sajūtas pēc pirmajiem sezonas startiem un prognozes rezultātiem Olimpiādē. Traumas, agrie rīta treniņi, gari pārbraucieni pie stūres un trases iepazīšana tikai īsi pirms starta ir daļa no sportistu cīņas ar sevi ceļa uz uzvarām. Vai Leldei Gasūnai lielākie sasniegumi vēl tikai priekšā un kā Kristaps Zvejnieks tiek galā ar stresu pirms startiem, uzzināsim no pašiem sportistiem.

Raidījuma OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS 13 sērijās Latvijas ziemas sporta veidu atlēti atklās savu mērķtiecīgo gatavošanos Olimpiādei. Tas skatāms arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā, kur pieejama programma visām raidījuma sērijām. Jau februārī LMT olimpiskais reportieris Edgars Buļs kopā ar Latvijas izlasi dosies uz Ziemas Olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem.

Skatītāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus ceļā uz Olimpiādi un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.
Vērtējums: