Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Izsludina trīs konkursus par finansiālu atbalstu sporta sacensību organizēšanai Rīgā

Redakcija
Redakcija

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina trīs konkursus par finansiālu atbalstu sporta sacensību organizēšanai, tajā skaitā bērnu un jauniešu, tautas sporta, kā arī starptautisku un nozīmīgu sacensību organizēšanai Rīgā.

“Starptautisku un nozīmīgu sacensību finansēšanas konkursu” rīko, lai veicinātu starptautisku un pilsētai nozīmīgu sacensību norisi Rīgā. Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu, piemēram Baltijas čempionātus, starptautiskas un nozīmīgas sacensības, kas iekļautas dažādos sacensību kalendāros. Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037437 vai e-pastu kristine.luse@riga.lv.

Savukārt “Tautas sporta sacensību finansēšanas konkursu” organizē, lai sekmētu rīdzinieku fiziskās aktivitātes un piesaistītu iedzīvotājus sporta nodarbībām, kā arī lai sekmētu tautas sporta sacensību norisi galvaspilsētā. Konkursā aicina piedalīties sporta organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un ir tiešie sacensību organizatori. Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037245 vai e-pastu anrijs.lusis@riga.lv.

“Bērnu un jauniešu sacensību finansēšanas konkursu” rīko, lai nodrošinātu un sekmētu bērnu un jauniešu sacensību organizēšanu Rīgā. Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās sporta organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā. Papildinformācija pieejama pa tālruņiem: 67037252, 67035352 vai e-pastiem: inta.streica@riga.lv; valda.klavina@riga.lv.

Konkursu nolikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē sports.riga.lv - Jaunumi sadaļā “Finansēšanas konkursi” un “Aktuāli”. Pieteikumi jāiesniedz līdz 28. decembra plkst. 12.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem.

Konkursa dalībniekiem būs iespēja ierasties uz informatīvu sanāksmi, kurā varēs saņemt detalizētāku skaidrojumu par pieteikumu aizpildīšanas kārtību. Sanāksme notiks 11.decembrī plkst. 11.00 Rīgas Kongresu nama 214. telpā.

Tuvākajā laikā tiks izsludināts arī “Pasaules un Eiropas čempionātu finansēšanas konkurss”.