Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Tūrisma rallijs Ilūkstes novadā “Citādais ceļojums”

Redakcija
Redakcija

Ja esi atraktīvs, jautrs, asprātīgs, mazliet azartisks, vēlies patīkami pavadīt laiku ar ģimeni, draugiem, tad aicinām Tevi 2016. gada 15. jūlijā piedalīties Ilūkstes novada Tūrisma rallijā “Citādais ceļojums”. Maršruts vedīs pa Ilūkstes novadu, lai netradicionālā un atraktīvā veidā popularizētu Ilūkstes novada tūrisma objektus, Sēlijas skaisto dabu, kā arī lai iesaistītu novada iedzīvotājus un viesus novadā notiekošajās aktivitātēs. Rallija laikā noskaidrosim aktīvākās un radošākās rallija dalībnieku ekipāžas.

Tūrisma rallijs ir kā ekskursija pēc sastādīta maršruta, kur katra komanda iesāks startu Stadiona ielā, Ilūkstē. Dalībnieku ierašanās un reģistrācija pasākuma dienā no plkst. 16:00, sacensību starts plkst. 16:30. Rallija finiša vieta Grāvju ielā blakus estrādei, finišs līdz plkst. 19:30. Rallija vakara apbalvošanas ceremonija plkst. 20:30 Ilūkstes brīvdabas estrādē, Grāvju ielā 2A.

NOTEIKUMI: Katram dalībniekam rallija starta punktā tiks iedots ceļvedis ar kontrolpunktu aprakstu, pēc kura vadoties, apskatot un iepazīstot novadu, jāveic rallija distance. Katrā kontrolpunktā pasākuma organizatori fiksēs dalībnieku klātbūtni un kontrolpunktos izpildītos atraktīvos (jautros, asprātīgos, izzinošos un darbīgos) uzdevumus, piešķirtā ceļveža noslēguma lapā atzīmējot uzdevumos iegūto punktu skaitu. Ja netiks apmeklēti visi kontrolpunkti, punkti tiks piešķirti tikai par tiem kontrolpunktiem, kuros izpildīti uzdevumi. Finišā - pirms pasākuma noslēguma ceremonijas - tabulas tiek nodotas apkopošanai.

Piedalīties var ikviens, kura rīcībā ir vieglā automašīna, busiņš, motocikls, vai pat velosipēds. Ātrumam nebūs nozīmes, jo tūrisma rallijs ir izbrauciens, kur galvenais ir redzēt un iepazīt to, kas varbūt nedaudz piemirsies, vai nav bijis pamanīts.

Rallija dalībnieku komandas, kuras iegūs 1.-3. vietu, tiks apbalvotas ar īpašām pārsteiguma balvām. Paredzētas arī speciālās nominācijas.

Iepriekšēja pieteikšanās uz e-pastu tic@ilukste.lv, sūtot sekojošu informāciju: komandas nosaukums, komandas kapteinis, dalībnieku vārdi, uzvārdi, pārstāvētā pilsēta/pagasts.

Pieteikties un noskaidrot visus interesējošos jautājumus var telefoniski, zvanot uz Ilūkstes novada pašvaldību, tālr. 65447860.

Ja kāds vēlēsies piedalīties, bet nebūs iepriekš piereģistrējies, to varēs izdarīt arī pasākuma dienā, bet vēlams sacensībām pieteikties laicīgi.

SVARĪGI:
• Transporta līdzeklim jāatbilst visām tehniskajām prasībām, jābūt OCTA un derīgai tehniskajai apskatei;
• Rallija dalībniekiem OBLIGĀTI jāievēro Latvijas Republikas Ceļu satiksmes noteikumi. Par personisko drošību atbild paši dalībnieki;
• Ātrums un laiks netiks vērtēti;
• Nav obligāts nosacījums izbraukt visus kontrolpunktus;
• Rallija un noslēguma pasākuma dalībniekiem jāievēro sabiedriskās kārtības noteikumi un atbildīgo personu norādījumi.
Būs aizraujoši un interesanti! It visur sagaidīs īsta piedzīvojumu garša.
Būs iespēja iepazīties ar novada skaisto dabu un tās dažādību – apmeklēt, izbaudīt un iepazīt novada zināmos un ne tik zināmos tūrisma objektus.

Tiekamies 15. jūlijā! Aizraujošs ceļojums Ilūkstes novadā “Citādais ceļojums”!