Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Video: Starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “Baltijas aplis”

Redakcija
Redakcija
Olimpiskajā gadā Rīgā uz starptautiskajām sacensībām mākslas vingrošanā “Baltijas aplis” ieradīsies labākās vingrotājas no 20 valstīm, tostarp gan pasaules, gan Eiropas čempionātu medaļnieces. Rīdzinieki un pilsētas viesi vingrotāju sniegumu varēs vērot 12. un 13. martā Olimpiskajā sporta centrā Grostonas ielā 6b.

Šogad sacensībās savu sportisko meistarību demonstrēs pasaules klases vingrotājas. Spožākās no tām – trīspadsmit kārtējā pasaules čempione Jana Kudrjavceva no Krievijas, pasaules čempionāta medaļniece Melitina Stanjuta un Katsiaryna Halkina no Baltkrievijas. Sacensību apmeklētāji varēs vērot Uzbekistānas vingrotājas Anastasijas Serdjukovas priekšnesumu, kā arī Ungārijas vingrošanas zvaigzni Doru Vass, Izraēlas izlases vingrotāju Viktoriju Filanovsku, kā arī citas uzlecošās mākslas vingrošanas zvaigznes. Latviju sacensībās šogad pārstāvēs trīs labākās vingrotājas – seškārtējā Latvijas čempione Jeļizaveta Gamaļejeva, Arīna Leina un Laima Lipkina. Konkurence sacensībās solās būt vērienīga un cīņa par uzvaru – ļoti sīva.

Plašāk par pasākuma norisi EpadomiTV video intervijā vēsta sacensību “Baltijas aplis” direktore Kristīne Gulbe.

Sacensības atbalsta Rīgas dome, tās organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar Latvijas Vingrošanas federāciju.
Vērtējums: +2