Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Mainīta skriešanas seriāla „Izskrien Rīgu!” ceturtā posma norises vieta

Redakcija
Redakcija

Mainīta skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu!” ceturtā posma norises vieta un skriešanas seriāls notiks 6. augustā Pļavnieku parkā pie Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas, A.Saharova ielā 35. Pieteikties skrējienam iespējams tīmekļa vietnē www.izskrienrigu.lv un sacensību norises vietā.Jau ceturto gadu Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā „Izskrien Rīgu!”, kurā ikviens aktīva dzīves veida piekritējs, tajā skaitā gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie un seniori var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Veselības distancē un Meistaru grupā.

Tautas sporta skrējiena seriāls piecos posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Pirmais seriāla posms notika 7. maijā Kronvalda parkā, otrais posms risinājās 4. jūnijā Arkādijas parkā, trešais posms bija 2. jūlijā Vakarbuļļu pludmalē, ceturtais būs 6. augustā Pļavnieku sporta un atpūtas centrā, bet sezonas noslēdzošais posms notiks 11. septembrī Lucavsalā. Sacensību sākums visos posmos plkst. 11.00.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos. Organizatori aicina ikvienu interesentu iepazīties ar skriešanas seriāla nolikumu, jo salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir mainīti reģistrēšanās noteikumi. Skriešanas seriāla nolikums pieejams tīmekļa vietnē www.izskrienrigu.lv.

Skriešanas seriālu „Izskrien Rīgu!” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.