Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Mārupes MTB velomaratona dalībniekus aicina piedalīties trases iepazīšanas braucienā

Redakcija
Redakcija

Svētdien, 11. septembrī, Mārupes novadā pēc trīs gadu pārtraukuma ar vēl aizraujošāku trasi un četrām dažādas sarežģītības sacensību distancēm atgriežasMTB kalnu riteņbraukšanas sacensības, kas ir augsta līmeņa pasākums gan profesionāliem riteņbraucējiem, gan visiem velo entuziastiem. Lai jau laikus sagatavotos gaidāmajam maratonam, ikviens tā dalībnieks tiek aicināts uz trases iepazīšanas braucienu nākamotrdien, 6. septembrī, plkst. 18:00 pieJaunmārupes ūdenstorņa.

Trases iepazīšanas brauciens ir ierasta prakse pirms katrām nopietnām sacensībām. Tas palīdz sacensību dalībniekiem izprast trases nianses un laicīgi sagatavoties veiksmīgam startam. Gādājot par riteņbraucēju drošību,trases iepazīšanas brauciena laikā tā dalībniekus pavadīs motocikls. Tāpat braucēju ērtībai uz vietas būs pieejams VENDEN dzeramais ūdens.

Kā iepriekš ziņots, Mārupes MTB velomaratona unikālā trase šogad vedīs caur Beberbeķu mežu un Mārupes novada teritoriju, aizsākoties un arī noslēdzoties Jaunmārupē pie ūdenstorņa starp Ozolu un Mazcenu aleju. Atšķirībā no šosejas distancēm MTB trase ļaus izbaudīt sacensību garšu izaicinājumiem bagātākā vidē. Maratona dalībniekiem tiks sagādāts viss iespējamais, sākot no asfalta un grants posmiem līdz pat līkumainām zemes takām, smilšainām kāpām, kā arī koku sakņu klātiem segumiem, kas solās kļūt par zināmu pārbaudījumu pat pieredzes bagātākajiem braucējiem.

Līdz7. septembrimikvienam interesentam vēlir iespēja pieteikt savu dalību maratonam55km Sporta distancē par 20 EUR vai 40km Tautas un25km Veselības distancē par 17 EUR.Bērnu distancēdalība ir bez maksas. Sacensību dienā dalības maksa visās distancēs pieaugs.

Pieteikties sacensībām un iepazīties ar to nolikumuiespējamsmājas lapāwww.maratoni.lv.

Ar maratona distanču kartēm var iepazīties, atverot saiti:
https://www.maratoni.lv/lv/sacensib...

Sacensības organizē SIA Alpha Baltic Sport sadarbībā ar Mārupes novada Domi un Latvijas Riteņbraukšanas federāciju.