Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:2, Did:0, useCase: 3


Ābolu etiķis - palīgs, atbalsts un dziednieks simts veidos

Redakcija
Redakcija

Jau sen gribu pierakstīt, ne tikai stāstīt dažādās nepieciešamības reizēs par kādu vienkāršu, bet patiešām varenu un iedarbīgu brīnumlīdzekli: manā pieredzē tas patiešām tā ir bijis, īpaši, runājot par veselības aspektiem. Zinot, ka līdzīgos gadījumos, ko man nācies piedzīvot, daudzi lieto dārgas zāles un laikietilpīgas metodes, šis preparāts, palīgs, sadzīves sastāvdaļa ir bijis reāls glābiņš un ātrs risinājums. Tātad, dāmas un kungi -ĀBOLU ETIĶIS.

Izvēlējos par to visbeidzot uzrakstīt, jo vēl nupat grābju lapas ģimenes dārzā un palīdzu šķirot kritušos ābolus- kurus kompostkaudzē, kurus sulām, bet vēl vienus -un tieši no tādiem - kritušiem- vislabāk -ābolu etiķim. Mana mamma zina manus brīnumstāstus par ĀBOLU ETIĶA vareno spēku, redzējusi rezultātus un, tā kā šogad ābolu ir daudz, vairākkārtīgi prasījusi pagatavošanas recepti. Tad nu sameklēju internetā viņai recepti (pati līdz šim lietoju pieklājīgas kvalitātes veikalā, vai ābolu sidra štata -Vērmontas -fermeru tirdziņos pērkamo "raw apple cider winegar", kad esmu tur) un pie reizes arī visiem lasītājiem.

ĀBOLU ETIĶA pagatavošana:

Ābolus sarīvē uz rupjās rīves, var arī sagriezt gabaliņos. Stikla burkā uz katriem 400g ābolu masas lej 0,5 l silta vārīta ūdens, un uz katru litru ūdens liek 100g cukura un 10g maizes rauga. Trauku ar maisījumu tur siltā tumšā vietā, katru dienu pāris reizes apmaisīt. Turēt 10 dienas. Pēc tam caur marli nokāš un lej tīrā traukā, tad apsien ar marli vai linu drāniņu un noliek nogatavināt uz 40-50 dienām.

Ja iegūglēsi -atradīsi dažādus citus variantus, katrs dalās savā receptē -visas labas.

PIELIETOŠANA:

Gremošanas problēmas, vēdera pūšanās radītas sāpes -1 tējkarote uz glāzi ūdens, dienas laikā tādas var izdzert vairākas. Ābolu etiķī ir daudz fermentu, labo baktēriju, pat paaugstinātas kuņga skābes gadījumā -neskatoties uz to, ka šķiet, skābs nederēs -man palīdzējis lieliski un ātri!

Uzlabo vielmaiņu,asins plūsmu ķermenī -tāpēc to lieto tie, kuri vēlas nomest svaru: sen zināms fakts. Dāmas -šobrīd tad diezgan aktuāli -kurām asins apgādes traucējumi iegurnī, mēnešreizes, kuras neiztīra visu,kam jātīrās vai kuras kavējas, izpaliek -uz priekšu, reizes 3 dienā pa glāzei ūdenī atšķaidīta ābolu etiķa( 1 tējkarote). Tiesa, asiņošanas laikā pārtrauc lietot, jo šis preparāts patiešām šķidrina asinis!

Sejas toniks, brūcīšu likvidētājs, kungiem -skūšanās kairināta vai savainota āda -uz 100 gramiem ūdens tējkarote ābolu etiķa. Lieto pēc vajadzības. Uz brūcītēm var lietot neatšķaidītā ābolu etiķī samērcētu vates piciņu. ( arī uz odu,kukaiņu kodumiem). Sajūta, ka āda savilkta, nedaudzdīvaini smaržo -ir tikai sākumā, pāries!

Līdzeklis matu skaistuma atjaunošanai. Skalot matus ar ābolu etiķa maisījumu – 2 ēdamkarotes ābolu etiķa uz 2 glāzēm silta ūdens - pēc matu mazgāšanas. Regulāri to darot, atgriezīsi matiem spīdumu un mīkstu struktūru, tie kļūs vairāk paklausīgi un mīkstāki. Tie, kuriem blaugznu problēma -lieliski palīdzes tikt arto galā, jo ābolu etiķis atjaunopH līmeni, tāpat ir antibakteriāls, ja kādam sēnīšu vai tml problēma.
Maska matiem. 1 tējkarote ābolu etiķa, 1 ēdamkarote medus un 0,5 glāzes ūdens. Šo maisījumu iemasē matos 30 minūtes pirms matu mazgāšanas.
Matiem -tātad organisma spogulim vienā no aspektiem - palīdzēs ābolu etiķa iekšķīga lietošana; katru dienu 1 glāze ūdens ar 1 ēdamkaroti etiķa vienas nedēļas garumā. Nedēļas pārtraukums, pēc tam atkārto.

Sadzīvē lieliski ābolu etiķi var pielietot pašgatavotajiem tīrīšanas līdzekļiem -izlietņu, galda virsmu kopšanai utt Tā ir atsevišķa plaša tēma, bet piemēram: Trauku mazgājamā līdzekļa pagatavošana ( 500ml)sarīvēt 100 g dabiskās ziepes ( olīveļla vai citas), pievienot ūdeni apmēram 200-300ml, kausēt uz plīts, kamēr izšķīst, pēc tam pievieno tējkaroti ābolu etiķa, ūdeni līdz pilniem 500 ml, kā arī labam noskaņojumam traukiem un pašai -kvalitatīvu ēterisko eļļu pēc patikas ( ap 10 pilieniem).

Lai skaista dzīve: Tev, Tavam ķermenim un Tavai mājai! Meklē citos avotos vēl un dari! Kā arī uzraksti atsauksmes, kā Tev sokas!.

BAIBA KRANĀTE Uruyoga/Gaismas jogas izveidotāja, pasniedzēja