Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 0


Labs televizors – kas jāzina to iegādājoties?

Redakcija
Redakcija

Kāds ir Jūsu sapņu televizors? Nav vienkārši atrast īsto-vienīgo plašajā piedāvājumu klāstā, kad gan ekrāna izmēram un attēla kvalitātei, gan arī cenai jāapmierina Jūsu vēlmes. Iepazīstieties ar parocīgu ieteikumu apkopojumu – viss, kam būtu jāpievērš uzmanība, jaunu televizoru iegādājoties!

Kā izvēlēties piemērotu televizoru?

Tā kā televizors ir ilgtermiņa pirkums, kurā tiek investētas ievērojamas finanses, ir vērts veikt izpēti un lēmumu nepieņemt spontāni. Kā neapjukt plašajā preču, zīmolu un tehnoloģiju piedāvājumā? Seko šiem vienkāršajiem soļiem, kas palīdzēs pieņemt lēmumu pārdomāti un izdevīgi!

Nosakiet savas vajadzības un robežas!

Pirms aplūkojat katru televizoru, nosakiet savu preferenču rāmi. Tas palīdzēs ietaupīt ilgās meklējumu stundas, jo uzreiz būs skaidrs, vai prece atbilst Jūsu vajadzībām.

Atbildiet uz šiem trīs jautājumiem:

1. Kāds ir Jūsu aptuvenais budžets?
2. Kāda izmēra televizoru meklējat?
3. Vai Jums ir kāds iemīļots zīmols un būtiski kvalitātes parametri?

Arī jebkurš konsultants veikalā jautās par Jūsu vēlmēm, lai piemeklētu īsto modeli un parametrus. Ja rodas šaubas par šiem jautājumiem, ir vērts pajautāt, kādi televizori ir jūsu kaimiņiem un draugiem un vai viņi ir ar tiem apmierināti. Tāpat TV izmēram eksperti iesaka pielietot vienkāršu paņēmienu – skatītāja attālumam no TV ekrāna jābūt aptuveni vienādam ar ekrāna diagonāles garumu sareizinātu ar skaitli trīs. Kad tas izdarīts, ir laiks noskaidrot vairāk par pašiem televizoriem!

Iepazīstieties ar izplatītākajiem TV ražotājiem!

Ne vienmēr zīmols ir noteicējs, taču firmas, kas televizorus ražo jau gadiem un specializējas tehnoloģijā, ir kvalitātes zīme, kurai var droši uzticēties. Vieni no iecienītākajiem TV zīmoliem ir:
● LG;
● Samsung;
● Philips;
● Sony.

Šie zīmoli piedāvā plašu modeļu klāstu, kas pieejams gan Latvijas elektropreču veikalos, gan internetveikalos. Starp daudzajiem modeļiem varēsiet atrast arī tīkamāko dizainu! Un tomēr, mūsdienās sevi tirgū pierādījuši arī tādi TV ražotāji kā Manta un Sharp, kuriem vērts pievērst uzmanību starp jau ierastajiem zīmoliem.

Foto: Shutterstock.com

Pievērsiet uzmanību tehnoloģijām un funkcionalitātei!

Ir vērts padomāt par to, cik kvalitatīvu attēlu vēlēsieties redzēt savā ekrānā. Vai izmantosiet TV kvalitatīviem kino vakariem vai aprobežosies ar rīta ziņām un savu mīļāko vakara seriālu? Būtiskākie televizora kvalitātes rādītāji ir divi:

1. Izšķirtspēja (piemēram, Full HD 1920х1080);
2. Frekvence (apzīmē ar Hz).

Lielāki skaitļu rādītāji norāda par augstāku kvalitāti. Tāpat būtiski pievērst uzmanību arī skaņas parametriem, televizora aizmugurē piedāvātajam USB un citiem kabeļu portiem, kā arī pultij, kurai jābūt parocīgai un ērti lietojamai. Protams, būtiski pievērst uzmanību arī elektroenerģijas patēriņa klasei, izvēloties ekonomiskāku televizoru elektroenerģijas patēriņa ziņā, kā arī modernām televizoru funkcijām!

Mūsdienīgi tehnoloģiju risinājumi ir:
● ieliektie televizori ar kino klātienes efektu;
● OLED TV, kas ir plānāki par LED televizoriem;
● televizori, kas atbalsta 3D efektus;
● SMART TV, kuri ir sinhronizēti ar citām ierīcēm.

Foto: Shutterstock.com

Ar SMART TV varēsiet apvienot datora un TV funkcijas, sarunājoties Skype un skatoties Youtube video savā TV!

Kur vislabāk iegādāties televizoru?

Kad televizors ir izvēlēts, rodas jautājums, kur vislabāk to iegādāties? Fiziskā veikalā ir iespēja apskatīt televizoru klātienē, konsultēties ar pārdevējiem un izmēģināt to uz vietas. Tomēr ļoti parocīgs, finansiāli izdevīgs un ērts veids ir pasūtīt televizoru internetveikalā ar piegādi! Var pasūtīt televizoru no ražotāju mājaslapām, taču ir internetveikali, kas piedāvā plašu dažādu modeļu klāstu.

Atrodiet savu televizora modeli internetveikalā 1a.lv!

Viens no iecienītākajiem internetveikaliem Latvijā 1a.lv piedāvā LED televizoru un to piederumu klāstu. Iepazīsties ar ērto interneta rīku, preču aprakstiem un filtriem, kas palīdz atlasīt TV pēc vēlamajiem tehniskajiem parametriem, izmēra, cenas, krāsas un zīmola!

Atcerieties, ka labākais televizors būs tāds, kas apmierinās Jūsu vajadzības un tiks iegādāts pēc pārdomāta un gudra preču izvērtēšanas procesa!