Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:12, Did:0, useCase: 0


Kas Tev jāzina, ja plāno veikt lāzerepilāciju

Redakcija
Redakcija

Sievietes, pēc tam, kad izmēģinājušas tādas matiņu likvidēšanas metodes kā skūšanās, vaksācija vai depilācijas krēmi, nonāk arī līdz mūsdienu moderno skaistumkopšanas iekārtu piedāvātajiem risinājumiem matiņu iznīcināšanā. Lāzerepilācija ir viena no šādām metodēm, kas jau kādu laiku pazīstama, tomēr ilgi sievietes pret to izturējušās ar skepsi, baidījušās izmēģināt un noticēt solītajam efektam.

Ja Tu esi nolēmusi izmēģināt lāzerepilāciju vai pat to domā, tad tev var noderēt informācija par šo procedūru, ko esam apkopojuši šajā rakstā.

Kur doties veikt lāzerepilāciju?

Ja vēl neesi izvēlējusies konkrētu salonu vai klīniku, kurā veikt lāzerepilāciju, tad iesakām ar šo soli būt uzmanīgai. Šo procedūru noteikti visdrošāk veikt pie zinošiem speciālistiem, kuri strādā ar jaunākās paaudzes iekārtām. Tās ir jaudīgākas un spēj panākt labāku efektu. Piemēram, lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir viena no tām retajām, kur lāzerepilācija Rīgā pieejama ar jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzeru, kas tiek uzskatīts gan par saudzīgāko, gan efektīvāko un jaudīgāko, tam ir īpaša atdzesēšana sistēma, kas vēl vairāk samazina diskomfortu procedūras laikā.

• Lai lāzerepilācija sniegtu ilgstošu efektu, jāiziet pilns kurss
Diemžēl ar vienu procedūru nepietiks, lai iegūtu cerēto efektu. Lai iegūtu gludu ādu uz ilgu laiku, jāiziet pilns lāzerepilācijas procedūru kurss, kas katram var būt atšķirīgs. Nepieciešamo procedūru skaitu ietekmē gan matiņu daudzums un biezums, gan hormonālais fons un citi faktori. Vidēji tās ir 3-6 procedūras, bet par nepieciešamību speciālists spriedīs, izvērtējot situāciju individuāli.

Efekts ir redzams jau pēc pirmās procedūras, bet, lai apstrādātu visus matiņus, vajadzīgas vairākas reizes. Lāzers iedarbojas uz tiem matiņiem, kuri ir aktīvajā augšanas fāzē, iznīcinot to sakni. Kad apstrādāti visi matiņi, tie vairs neataug.

• Lāzerepilāciju var izmantot jebkurai ķermeņa daļai
Lāzerepilācija ir piemērota, lai likvidētu matiņus jebkurā ķermeņa daļā. Arī tik jutīgās zonās kā seja, paduses un bikini zona. Lāzerepilācija sekmīgi palīdzēs arī vīriešiem atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem, piemēram, uz muguras, krūtīm vai citām vietām.

• Jaunākās lāzera iekārtas likvidē arī gaišus matiņus
Ja vecākas paaudzes lāzera iekārtas sekmīgāk spēja likvidēt tieši tumšus matiņus, kas atrodas uz gaišākas ādas, tad šobrīd jaunākās paaudzes lāzeri efektīvi palīdz atbrīvoties arī no gaišiem matiņiem. Tāpēc šo procedūru droši var izvēlēties arī tie, kurus daba apveltījusi ar gaišu apmatojumu. Visefektīvāk ar gaišajiem matiņiem spēs tikt galā jau pieminētais aleksandrīta lāzers, kādu izmanto lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic”.

• Lai saglabātu efektu, jāveic profilaktiskās procedūras
Jāņem vērā, ka pēc pamatkursa iegūtais gludas ādas efekts ilgstoši saglabāsies tad, ja tiks veiktas profilaktiskās procedūras. Parasti lāzera procedūra efekta saglabāšanai nav nepieciešama biežāk kā reizi gadā.

• Lāzerepilācija palīdzēs izvairīties no ieaugušiem matiņiem
Vēl viens būtisks ieguvums no lāzerepilācijas būs atvadīšanās no ieaugušiem matiņiem. Skujoties, vaksējot un izmantojot citas metodes, matiņi ļoti bieži ieaug, kas ir gan sāpīgi, gan neestētiski. Jau pēc pirmās lāzerepilācijas procedūras šī problēma izzudīs. Lāzerepilācija vispār kopumā ievērojami uzlabo āda stāvokli.

• Pirms un starp procedūrām matiņus nedrīkst izraut
Plānojot lāzerepilāciju un uzsākot tās kursu, jāņem vērā, ka varēs izmantot tikai tās matiņu likvidēšana metodes, kas nebojā sakni. Var skūt vai griezt, bet nedrīkst izraut, vaksēt un jebkādi citādi traumēt matiņu saknes. Bojājot matiņa sakni, lāzerepilācija nespēs sniegt cerēto efektu, jo tai ir jāiedarbojas tieši uz matiņa sakni. Īsi pirms procedūras matiņi ir jānoskuj, lai āda būtu gluda. Uz sejas to darīt nav nepieciešams.

• Lāzerepilācija nav piemērota grūtniecēm
Ja esi grūtniece, tad nevarēsi veikt lāzerepilāciju. Jāpagaida, kad mazulis piedzims, jo bērna zīdīšanas laikā lāzerepilāciju droši var veikt. Tāpat lāzerepilāciju neveiks, ja āda ir traumēta, noris kāda ādas slimība. Tāpēc pirms procedūru uzsākšanas jāpārliecinās par savu veselības un ādas stāvokli.

• Lāzerepilācijas procedūra ir mazsāpīga
Tas, kas bieži vien kavē spert šo soli un uzsākt lāzerepilāciju, ir bažas par to, ka tas būs sāpīgi. Jānomierina, ka procedūra patiešām ir mazsāpīga. Var būt jūtams neliels diskomforts, ko nosaka individuāli faktori, sāpju slieksnis, bet kopumā procedūra ir viegli paciešama. To ērtāku padara arī tas, ka tiek izmantoti gan speciāli ādas apstrādes līdzekļi, gan pašā iekārtā ir ādas atdzesēšanas sistēma.