Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:12, Did:0, useCase: 0


Krievijas "zvaigžņu" skaistuma ieteikumi Jaungada sagaidīšanai

Jaunajā gadā katra sieviete vēlas būt skaistāka par karalieni. Neatkarīgi no tā, kur un kā gatavojaties sagaidīt Jauno gadu, jūsu izskatam jābūt nevainojamam. Un kaut arī tautas gudrība, kas vēsta "Kā Jauno gadu sagaidīsi, tā arī to pavadīsi" visiem sen līdz "brošai", ar savu sievišķo intuīciju mēs jūtam: tā tas ir, ja runa iet par mūsu izskatu.

"Jaunais gads ir vienīgie brīnumu pilnie svētki, kuri nāk mums līdzi jau no bērnības. Un, protams, ļoti svarīgi šajā dienā būt jaunā tērpā: Jaunais gads taču vienmēr ir kaut kā jauna sākums" saka aktrise Jekaterina Semenova.

Savukārt, Aļona Sviridova brīdina: "Neiesaku pēdējā brīdī skriet uz veikalu pēc jaunas kleitas. Tik un tā jums nebūs pietiekami daudz laika, lai atrastu kaut ko skaistu un oriģinālu. Pēc tam drīz vien var rasties nožēla par ātrumā izdarīto pirkumu. Tāpēc uzdāviniet sev svētku noskaņu jau laicīgi, un kaut vai nedēļu pirms svētkiem pastaigājiet pa veikaliem īstā pirkuma meklējumos."
Kas attiecas uz meikapu, Aļona Sviridova neko īpašu neiesaka. Viņas pārliecība ir tāda: "ja sieviete ir apmierināta ar savu dzīvi, viņa staro no laimes un izskatās brīnišķīgi arī bez kosmētikas. Man nepatīk nekādi mirdzumi matos, uzskatu tos par pilnīgi liekiem un nevajadzīgiem. Briljanti acīs un ap kaklu, ja kādai no jums palaimēsies tos dabūt dāvanā,- tas arī viss.

Daudz pamatīgāk Jaungada sagaidīšanai iesaka gatavoties TV raidījumu vadītāja Jekaterina Striženova: "Pirms svētkiem noteikti sev jāsarīko atslodzes diena, jo priekšā gaidāma pamatīga pārēšanās. Svētku dienā jāģērbjas karnevāla kostīmā, ar mirgojošiem spīguļiem matos. Noteikti uzlieciet masku un kādu cepurīti, jo tas taču ir tik jautri.
Trīs dienas pirms svētkiem noteikti jāaiziet uz pirti, kur jāuztaisa pīlings ar kukurūzas pārslām, kas izmērcētas siltā ūdenī. Šāda procedūra lieliski attīra poras. Pēc tam jāapmeklē skaistumkopšanas salons un jāuztaisa sev manikīrs un pedikīrs.
31.decembrī jāapmeklē frizētava vai salons, lai uztaisītu sev svētku frizūru un meikapu. Ja tam nesanāk laiks, var nopirkt matu laku ar spīdumiem un nopūst ar to sevi no galvas līdz kājām. Vēl ar otiņas un šķidro acu ēnu palīdzību var uzzīmēt sev sniegpārsliņu uz vaiga".

Aļona Hmeļņickaja iesaka savlaicīgi parūpēties par 1.janvāra rītu: "Svētku priekšvakarā nedzeriet uz nakti daudz šķidruma, lai nepamostos no rīta ar aizpampušām acīm. Ciemos nepārēdieties.
Pirms uzklāt uz sejas kosmētiku, uzlieciet senu ka pasaule, bet ļoti efektīvu masku acīm: uzlieciet uz plakstiņiem aukstā melnajā tējā samērcētus tamponus un paguliet ar tiem uz acīm 15 minūtes".

Vika Ciganova uzskata, ka 31. decembra diena jāvelta atpūtai, lai mierīgi sagatavotos priekšā stāvošajām svinībām. Viņa Jaungada naktī taisās izskatīties simtreiz labāk, nekā parasti un piedāvā sekojošu dienas kārtību: "Pirms Jaunā gada sagaidīšanas no rīta jādodas uz baseinu, lai kārtīgi izpeldētos. Ja uz baseinu aiziet nesanāk, tad vismaz kādu pusotru stundu jāpastaigājas. Pēc tam, atgriežoties mājās, nomierinošas mūzikas pavadībā, kura jums patīk, jāapēd trīs banāni, neliels šokolādes gabaliņš un jāizdzer maza kafijas krūzīte. Tad liecieties gultā un guliet apmēram pusstundu vai stundu. Telefonam šajā laikā jābūt atslēgtam. Tam vispār jābūt atslēgtam līdz sešiem vakarā. Ap sešiem jūs pieslēdzat telefonu un sākat gatavoties svētkiem. Atkal uzlieciet mūziku, tikai šoreiz kaut ko uzmundrinošu un jautru. Vēlreiz izdzerat tasi kafijas vai zaļās tējas, uzlieciet sejas masku no rīvēta banāna, uz acīm svaiga gurķa ripiņas un paguliet 15 minūtes. Svētku tērpam, protams, jau iepriekš jābūt sagatavotam".

Visas "zvaigznes" ir vienisprātis par to, ka svētkos nevajag pārēsties, kā arī visas iesaka ieklausīties dietologu padomos, taču uzskati par meikapa veidošanu ir kardināli atšķirīgi. Natālija Antonova, kā arī daudzas citas apgalvo: "Meikapam Jaungada naktī jābūt pēc iespējas dabīgam, it sevišķi, ja taisāties priecāties līdz pat rītam. Pretējā gadījumā skats no rīta var būt pat ļoti nepievilcīgs".

Citas, kā, piemēram, Vika Ciganova vai Oksana Misisna, izvēlas krāšņu svētku meikapu. Jaungada nakts ir spožuma pilna, tāpēc arī sievietes tēlam jābūt tai atbilstošam. Un. lai saglabātu ziedošo izskatu, vajag tikai laiku pa laiciņam pielabot meikapu.