Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:12, Did:0, useCase: 3


Dove Gentle Exfoliating jaunā produktu sērija maigai ādas kopšanai

Dove piedāvā jaunu ķermeņa kopšanas līniju Gentle Exfoliating, kurā ietilpst dušas želeja un krēmziepes, kas padara mazgāšanos patiešām baudāmu vienlaicīgi rūpējoties par ādu. Produkti ar svaigo smaržu viegli pārklāj ādu, kā arī mitrina to, padarot mīkstāku un maigāku jau pēc pirmās produktu lietošanas reizes.

Dove zīmola vadītāja Jūlija Kravčenko stāsta, ka visu Dove ķermeņa kopšanas līdzekļu pamatā izmantota NutriumMoistureTM tehnoloģija. “Tā ir īpašu eļļu un citu sastāvdaļu kombinācija, kas iedarbojas, atjaunojot ādas dziļākos slāņus, iesūcoties ādas virskārtā, ne tikai pārklājot to,” viņa paskaidro.

Dove krēmziepju unikalitāte slēpjas īpašā formulā, kas ar sastāvā esošo ¼ mitrinošo krēmu padara ādu mīkstāku, gludāku un piešķir tai mirdzošu izskatu. Papildus padziļinātai mitrināšanai, Gentle Exfoliating ķermeņa kopšanas līnija nodrošina maigu ādas attīrīšanu, barojot un padarot to skaistāku.

“Ādas padziļināta attīrīšana ir ļoti svarīga, lai novērstu tās novecošanos, samazinātu pigmentāciju un atsvaidzinātu to. Tāpat tā palīdz cīņā ar pūtītēm un piešķir ādai veselīgu izskatu, kas ir viens no labsajūtas pamatprincipiem,” uzsver Jūlija Kravčenko. “Vasaras sezonā ādas mitrināšanai jāpievērš pastiprināta uzmanība un, lietojot Dove dziļi mitrinošos ķermeņa kopšanas produktus, ir iespējams parūpēties par to pilnībā, pat neizejot no dušas,” viņa papildina.