Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:12, Did:0, useCase: 3


Jaunā Dove Nutritive Solutions matu kopšanas līdzekļu sērija tavam matu skaistumam

Redakcija
Redakcija

Ziemas periodam tuvojoties, matu kopšanai nepieciešams pievērst īpašu uzmanību, jo aukstums ir viens no galvenajiem faktoriem, kas negatīvi ietekmē matu veselību. Sausu un bojātu matu atjaunošanai Dove Nutritive Solutions piedāvā matu kopšanas sēriju, kas dziļi mitrina matus, stiprinot un piešķirot tiem veselīgu izskatu.

Nutritive Solutions produktu sērija ir piemērota ikdienas lietošanai un ir īpaši izstrādāta populārāko matu problēmu novēršanai. Dove matu kopšanas produktu kategorijas vadītāja Baltijas valstīs Marita Soha skaidro, ka sausi mati un to šķelšanās sagādā sievietēm daudz raižu, bet bieži vien šo problēmu cēlonis ir nepareizu matu kopšanas paradumu sekas.

“Ikdienā apstrādājot matus, piemēram, taisnojot, lokojot vai žāvējot ar fēnu, samazinās to dabiskais mitruma līmenis, tādēļ vairāk uzmanības ir jāpievērš matu veselībai un stāvoklim aukstajā laikā, nodrošinot tiem atbilstošu kopšanu. Iesākumā ir jāpārskata savi matu kopšanas paradumi, pārliecinoties, ka tie tiek pienācīgi mitrināti un baroti, kas palīdzēs tiem saglabāt dzīvīgumu,” iesaka Marita.

Jaunā Nutritive Solutions sērija ar elegantu dizainu piedāvā šampūnu, kondicionieri un tūlītējas iedarbības masku-kondicionieri, kā arī masku, kas mitrina matus un stiprina to struktūru. Sērijā ir piecas produktu līnijas: Intensive Repair – bojātiem matiem, Daily Moisture – īpašam matu zīdainumam, Nourishing Oil – bojātiem, nedzīviem matiem, Colour Care – krāsotiem matiem un Hair Fall – pret matu izkrišanu.

Padalies šajā jaunumā ar saviem dtaugiem un iegūsti iespēju laimēt jauno DOVE Intensive Repair matu kopšanas komplektu.

Trīs laimīgos balvu ieguvējus paziņosim jau 17, novembrī.