Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:70, Did:0, useCase: 0


Kā pievilināt veiksmi

Šobrīd sabiedrībā ir uzbangojusi interese par dažādām sistēmām un rituāliem, kas sola - kļūšu laimīgs, pārticis un bezrūpīgs. Katram no mums ir savi veiksmes stāsti, taču, nepašaubāmi, to pamatā, bez mērķtiecīga darba un lavbēlīgas nejaušības klātbūtnes, ir maģiskā, pozitīvā domāšana, ko dažādās interpretācijās piedāvā arī šaislaikos popularitāti guvušās teorijas.

Noslēpumu atklājēji.

Vispirms filma internetā, pēc tam tās producentes Rondas Bērnas grāmata - tā The Secret (Noslēpums) ienāca Latvijā.
Noslēpumu izklāsta slavenības, pavēstot, kā mainījusies ikdiena, kad tās iemācījušies pareizi domāt. Visu, kas notiek mūsu dzīvē, piesaistām paši - ar savām domām. Visums esot draudzīgs. Ja tam pareizi izsakot domas, vēlmes piepildoties.

Zēlanda transfērings.

Krievijas autors Vadims Zēlands kļuvis populārs ar grāmatu sēriju Realitātes transfērings. Latviski jau tulkotas sešas. Zēlands savulaik bijis kvantu fizikas pētnieks.
Ja apgūst transfēringa tehniku, varot tikt pie varena ieroča. Izmantojot domas enerģiju, vēlamo iespējams pārvietot no viena realitātes zara uz citu. Doma neaptveramā veidā materializējoties, realitāte mainoties acu priekšā. Nevis jācīnās par vēlamo, bet tas vienkārši jāsaņem.

Siņeļņikova sistēma.

Valērijs Siņeļņikovs ir ārsts, psihoterapeits un homeopāts Simferapolē, Ukrainā.
Viņš izveidojis dziedniecisku un psiholoģisku metodiku, kas esot unikāla savā vienkāršībā. Vispirms jāiemācās sarunāties un vienoties ar zemapziņu, sadzirdēt un saprast, ko priekšā pasaka Visums. Lietojot pareizos vārdus, varot mainīt likteni. Latviski iznākušas vairākas grāmatas, piemēram, Kā iemācīties mīlēt sevi, Ceļš uz bagātību un Dzīves noteicēja mācībgrāmata.

Simoroniešu brīnumi.

Simorona sistēma radusies Krievijā pirms gadiem divdesmit, savienojot maģiju un psiholoģiju. To esot radījis teātra režisors Pjotrs Burlans, tai ir vairāki atzari.
Pasaule tiek uztverta kā spēļu zāļu kopums, cilvēki - kā vairāk vai mazāk veiksmīgi spēlmaņi. Spēlējot un smejoties esot iespējams izkļūt no neveiksmēm, slimības un nabadzības. Ģenialitāte esot iedzimta, ar vienkāršiem paņēmieniem varot viegli atraisīt iekšējo ģēniju.

Hejas veiksmes likumi.

Luīze Heja ir amerikāņu dziedniece, daudzu grāmatu autore. Latviski tulkotas vairākas, piemēram, Atver savu sirdi, izdziedē sevi pats.
Izmantojot domu spēku un iedvesmu, esot iespējams sasniegt harmoniju ar pasauli, atbrīvot sevi no fiziskām un iedomu slimībām. Atslēga labām pārmaiņām - pašcieņa, mīlestība un saskaņa pašam ar sevi.

Pravdinas metode.

Natālija Pravdina ir Krievijā populāru grāmatu autore, profesionāla fenšui konsultante. Publikācijās un semināros spējot iedvesmot radoši pārvērtēt ikkatra dzīvi, uzlabot tās kvalitāti. Metode apvienojot senās Austrumu zinības un rietumniecisko pozitīvo domāšanu.