Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:70, Did:0, useCase: 0


Kā attīstīt harismātismu

Redakcija
Redakcija

Harisma- tā ir autoritāte, balstīta uz ekskluzīvu intelektuālo, garīgo vai kādu citu personības īpašību. Tā ir noteikta zemapziņas prasme piesaistīt sev cilvēkus un atrast ar viņiem kopīgu valodu. Kā ietekmēt savu harismu, stāsta slāvu burvis, psihologs, rakstnieks, „Ekstrasensu cīņas” finālists Romāns Fads.

Kāpēc bieži vien daudziem cilvēkiem sagādā grūtības piezvanīt pa telefonu, vērsties pie kāda ar lūgumu? Mēs kautrējamies no daudzām vienkāršām un banālām lietām, fizioloģiskiem procesiem, jūtamies nepilnvērtīgi kādā no situācijām …
Mēs kautrējamies pateikt garāmgājējai, ka viņai ir izirusi zeķe, nosmērējies mētelis, kautrējamies piedāvāt priekšniecībai paaugstināt mūsu algu, nevaram nomierināt nervozu vecenīti kaimiņieni ...
Mēs nolaižamies arvien zemāk un zemāk gan savās acīs, gan radinieku, kaimiņu, kolēģu, priekšniecības acīs…

Harismas recepte un gribasspēka formēšana ir diezgan vienkārša un sasniedzama.

Sākumā vajag atbrīvoties no nepārliecinātības par sevi, tad cilvēki sāk jūs uztvert kā zinošu speciālistu, patīkamu sarunu biedru, partneri, draugu, mīļoto u.tml.

Ja salīdzina Visumu ar datoru, tad var rast tādu piemēru. Jūs ievadāt datus, saglabājat informāciju, nospiežat meklēšanas taustiņu un saņemat informāciju uz ekrāna burtu veidā, kaut gan šī informācija glabājas bitos datora operatīvajā sistēmā. Doto datu maiņa, kas ietverta dokumentā, tiek īstenota ar atsevišķu manipulāciju palīdzību, koda ievadīšanu u.tml.

Tieši tāpat, ievadot noteiktus kodus mūsu zemapziņā, jūs maināt savu smadzeņu informāciju, savu realitāti. Mainot domāšanu paša galvā, jūs sākumā pārliecināt sevi, pēc tam tuvākos, pēc tam pārējos apkārtesošos cilvēkus.

Cilvēki, kas pārliecināti par jūsu spējam, sāk izjust jūsu egregoru (energoinformatīvais objekts, kas ir saistīts ar kādu objektu, subjektu vai izpausmi), pastiprinot to desmit, bet pēc tam simts reizes, paaugstinot jūsu personību jaunā līmenī. Tiek radīta enerģētiskā spirāle, kas pastiprina jūsu harizmu.

Jums nepieciešams saprast, ka dažādas sabiedrības uzspiestas dogmas traucē augt jūsu personībai, traucē brīvi attīstīties. Apzinieties pāris parastas lietas un jums kļūs daudz vieglāk dzīvot.

7 pārliecināta cilvēka principi

Katrs cilvēks pats atbild par sevi un savu rīcību. Nevajag vainot kādu citu un domāt, ka jūs paglābs mamma, draugs, vīrs, priekšnieks vai Dievs.

Tikai jūs zināt, kas jums ir labs, kas slikts. Mēraukla – jūs pats. Nevajag orientēties uz cita viedokli vai cita vērtībām, jums vajadzētu būt saviem. Doties uz kalnu slēpošanu vai skatīties futbolu pa televīziju, lasīt filosofisko literatūru vai skatīties seriālus – lemiet paši.

Jums jābūt laimīgiem, citādi – kāpēc būt?! Atrasties nīkuļa stāvoklī, ar grūtībām izdzīvojot... Jūs pats izvēlaties savas dzīves variantu. Ja jūs esat sev izvirzījuši sev tādu variantu – nežēlojieties. Tad par harizmu arī nevar būt ne runas. Morāle un amorāle – mākslas kategorijas, kuras radījuši cilvēki un sabiedrība. Šīs kategorijas ir nosacītas. Bieži vien tā saucamā morāle – ir tikai komplekss, kas ierobežo jūsu spējas. Uzticieties sev un savai intuīcijai, neeiet sabiedrības pavadā.

Vainas apziņa – kaitīga, cilvēku nospiedoša izjūta. Bieži vien tā kļūst par oficiālo Baznīcu, taču ne jau ar mērķi padarīt to tīrāku, bet gan lai meklētu palīdzību pie Dieva kalpiem un samaksātu ar savām „asinīm”, tā iegūstot piedošanu.

Visas nejaušības ir likumsakarīgas. Paskatieties uz notiekošo situāciju un padomājiet, kāpēc tā notika. Varbūt tās ir zīmes vai signāli, kas jūs brīdina vai notur jūs uz ceļa? Varbūt tas ir jūsu darbības rezultāts vai, tieši pretēji, jūsu bezdarbības.

Gudrs cilvēks vienmēr mācīsies no savām kļūdām, analizēs notiekošo. Viņš nesatrauksies, bet pieņems mācību ar pateicību.

Kā atbrīvoties no kompleksiem

Kā atbrīvoties no kompleksiem un bailēm, kas traucē sasniegt laimi un pašpietiekamību? Tos vajag pavirzīt sāņus. Atstumjot sāņus, jūs atbrīvojat sevi no lielas un nevajadzīgas slodzes, iztaisnojat plecus un beidzot brīvi ieelpojat, bet brīvība – ceļš pie harizma.

Ja vēlaties kļūt līderis, būt pārliecināts cilvēks, izmantojiet šo kodu, atkārtojot to kā mantru tad, kad jūtaties nepārliecināts par sevi. Tikai pārvarot sevi, jūs sasniegsiet izvirzītos mērķus un lidosiet pretī zvaigznēm.
Piemēram: klasesbiedru salidojuma laikā draugs man pažēlojās, ka viņa draudzene ir ļoti kautrīga un tāpēc nevēlas iziet cilvēkos, ar grūtībām piekrīt pavadīt viņu ballītēs un bieži vien atrod kādu iemeslu, lai atteiktos: tad viņai sāp galva, tad viņa strādā pie jauna projekta, tad vajag steidzami braukt pie mammas.

Es piedāvāju viņam izmantot kodu „Atlikt” un pastāstīt draudzenei par šo sistēmu, kā atsevišķu spēles faktoru. Nākamo reizi mēs ar draugu tikāmies pēc gada. Viņš bija kopā ar burvīgu meiteni, kura jautri un nepiespiesti smējās, pievērsa apkārtējo uzmanību. „Tu izšķīries no bijušās?” – es jautāju. „Nē, izmantoju tavu kodu” – izbrīnīts atbildēja paziņa.

Kā saglabāt savaldīšanos

Gribat valdīt par sevi jebkurā situācijā? Gribat iemācīties norobežoties no negatīvas ietekmes, tādas kā ļaunā acs vai lāsts? Iemācīties pasargāt savu auru no ietekmes un enerģētiskajiem vampīriem? Izvairīties no nelaimēm un neveiksmēm? Nevajadzīgiem kompleksiem? Tad tas kods būs jums.

Sakiet „Aizvērt” un aizveriet visu, kas jums traucē. Jūs varat domās ielikt visu, kas jūs traucē slēgtā stikla kolbā vai norobežot to ar ķieģeļu sienu vai izdomāt savu norobežošanas variantu. Galvenais darboties un neļaut negatīvajam ienākt jūsu personiskajā telpā.

Aizverot piekļuvi negatīvajam, jūs ielaidīsiet tikai pozitīvo pārliecību un signālus, kas sekmē jūsu iekšējo un ārējo brīvību. Tikai spēcīgs un brīvs cilvēks ir pa īstam harizmātisks.

Kad es strādāju pie savu klientu aizsardzības pret lāstiem, tad ar domu spēku aizveru ceļu negatīvajam, klienta aptverošo auru ietinot ložu necaurlaidīgās bruņās.

Tieši tāpat var „Aizvērt” savu pagātni. Daudzi cilvēki bieži vien atgriežas pie vieniem un tiem pašiem notikumiem, atceroties tos ar sāpēm, vai ar prieku, bet jebkurā gadījumā tā problēma slēpjas tur, ka nedzīvo pa īstam. Pagātne slāpē tos un traucē dzīvot šeit un tagad.

Kad tas notiek, vajag iztēloties sev pagātnes bildi, izteikt kodu „Aizvērt” un domās izdzēst bildi no pagātnes. Iedomājieties, ka tā pamazām pazūd, un tās vietā paliek tīra lapa. Pasakiet: „Pagātnei pār mani nav varas” un pārslēdzieties uz šodienu.

Piemēram: mani klienti stāstīja daudzus gadījumus, kad šis kods viņiem ir palīdzējis. Pastāstīšu vienu no tiem. Kāda dāma, veiksmīga biznesa sieviete, aizbrauca komandējumā uz Parīzi kopā ar savu jauno draugu. Nejauši viņi satika kafejnīcā drauga bijušo sievu.

Neskatoties uz to, ka skaistule bija pazīstama biznesmeņa un miljonāra kompānijā, viņa sāka lūkoties uz bijušā vīra un viņa pavadones pusi. Mana kliente sāka apjukt, dusmoties un vienīgā viņas vēlēšanās bija bēgt projām no kafejnīcas, bet tad veselīgās dusmas uzvarēja. Mana kliente izgāja „nopūderēt degunu” un piezvanīja man.
Es ieteicu viņai izmantot kodu „Aizvērt” un saglabāt mieru. Izejot zālē ar smaidu sejā, mana kliente atgriezās pie galdiņa un nepiespiesti apsēdās blakus savam draugam, parādot sāncensei, cik viņu attiecības ir stipras. Pārliecība žestos un skatienā, iecietība smaidā un kods satrieca bijušo sievu, ka, atsaucoties uz nogurumu un pēkšņo migrēnu, palūdza savam kavalierim aizvest viņu mājās. Rezultāts acīmredzams.

Neļaujiet nevienam ņemt pār jums virsroku, saglabājiet mieru un pārliecību par saviem spēkiem. No diviem cilvēkiem viens vienmēr būs stiprāks. Kāpēc, lai tā nebūtu jūs? Jums nekas netraucē, izņemot jūsu bailes. Turot uzvaru pie sevis, jūs stiprināsiet savu personīgo egregoru, pastiprināsiet savu apkārtējo auru un jūsu harizma spīdēs.

Kā iemācīties uzvarēt

Kā pārvērst neveiksmi uzvarā un nodrošināt atbalstu ikvienam sākumam? Kā iegūt talantu uzvarēt cilvēkus? Kods „Atbalsts” palīdzēs jūsu apziņai un zemapziņai iedarbināt jūsu iekšējās rezerves, savākties un veikt nepieciešamās darbības.

Oratora māksla slēpjas prasmē noturēt auditorijas uzmanību, piesaistīt uzmanību gan ar savu harizmu, gan balss modulāciju, gan prasmi pateikt tieši tos vārdus, kurus gaida jūsu klausītāji. Jūs varēsiet izmantot šo kodu pastāvīgi, un tas jums palīdzēs nepastarpināti.

Tikai gribu atzīmēt, ja jums vajag mācēt vadīt cilvēkus, tad ar kodu vien nepietiks. Tas jums palīdzēs sākotnēji, bet, lai viss strādātu efektīvi, vajag iemācīties oratora mākslu, psiholoģiju, neirolingvistiskās programmēšanas tehniku u.tml. Taču šis kods jums var kalpot par sākuma punktu, tas tad arī ir viņa uzdevums.

Piemēram: atbalsts var būt dažāds, atkarībā no nepieciešamības. Kādam nepieciešama finansu, kādam gara palīdzība, bet kods darbojas uz visām dzīves sfērām.

Manai draudzenei vīrs iekļuva automobīļa katastrofā un stipri bojāja mugurkaulu. Ārsti teica, ka diez vai jaunais cilvēks vēl kādreiz staigās un domāja, ka viņam lemts invalīda krēsls uz mūžu. Izmisumā viņa atsteidzās pie manis. Iemācīju viņai atsevišķus kodus un daļēji kodu „Atbalsts”, paskaidroju viņai „placebo” un ticības sev spēka efektam.

Viņas vīram tika veiktas vairākas sarežģītas operācijas un rezultātā viņš varēja staigāt pat bez kruķiem. Galveinais, ko viņai izdevās realizēt – iestāstīt viņam, ka viss būs labi. Ar savu gribu, savu pozitīvismu viņa atbalstīja vīru arī tad, kad pašai bija slikti un gribējās raudāt.

Sakodusi zobus, viņa atvairīja sliktās domas, smaidīja un teica: „Tu varēsi. Es Tev ticu. Spēcīgāku cilvēku es savu dzīvi neesmu redzējusi, es skaidri zinu, ka tu neesi no tiem cilvēkiem, kas padodas”. Redzot tādu nesalaužamu gribu, vīrs nepielaida pie sevis domu par mūžīgo nolemtību. Viņam bija kauns. Un viņa sieva izglāba viņu.
Atcerieties slaveno Konstantīna Simonova dzejoli:

Gaidi mani, un es atgriezīšos.
Tikai ļoti gaidi,
Gaidi, kad izsīks skumjas
Dzeltenais lietus,
Gaidi, kad sniegs kusīs,
Gaidi, kad karstums,
Gaidi, kad citus negaida,
Aizmirstot vakardienu.
Gaidi, kad no tāluma
Vēstules nepienāks,
Gaidi, kad jau apniks
Visiem, kas kopā gaida.
Gaidi mani, un es atgriezīšos,
Nevēli labo
Visiem, kas no galvas zina,
Ka laiks aizmirst.
Lai notic dēls un māte
Tam, ka manis nav,
Lai draugi nogurst gaidot,
Apsēžas pie liesmas,
Un izdzer rūgtu vīnu
Pieminot dvēseles...
Gaidi. Un kopā ar viņiem
Iedzert nesteidz.
Gaidi mani, un es atgriezīšos,
Visām nāvēm par spīti.
Kas negaidīja mani, tas lai
Pasaka: — Paveicās.
Nesaprast, viņiem negaidot,
Kā starp liesmu
Ar cerību savu
Tu izglābi mani.
Kā es izdzīvoju, zināsim
Tikai mēs ar tevi, —
Tu vienkārši mācēji gaidīt,
Kā neviens cits.

Ticības spēks, pārliecības spēks glābj pat tad, kad tas liekas neiespējami, vai vismaz maz ticami. Šis dzejolis glāba daudzus, ko gaidīja un tos, kuri gaidīja. Veterāni nevienu reizi vien ir to rakstījuši savos memuāros. Pārliecības spēks, labo domu un mīlestības spēks ir kā Radītāja spēks.

Kā kļūt par līderi

Gūt panākumus darbā un personīgajā dzīvē, mācībās, sportā u.tml., iemācīties būt līderim jums palīdzēs kods „Personīgi”. Jūs personīgi sperat soli pretī saviem panākumiem, personīgi programmējat to, radāt jaunu jūsu egregoru veiksmīgai un neatkarīgai personībai.

Sakiet šo kodu katru rītu un katru vakaru, padariet to par savu personīgo talismanu – un pamanīsiet izmaiņas pavisam ātri, ātrāk nekā gaidījāt. Jūsu personība ir unikāla un neatkarīga. Tas ir cits cilvēciskais „Es”, ar lielisku vērtību klāstu, subjektīvām pazīmēm un īpašībām.

Piemēram: kā toreiz, sarunājoties ar manas paziņas dēlu, 13 gadus vecu zēnu, es viņam pastāstīju par šo kodu. Iemesls, pirmkārt, bija tas, ka skolā viņu apsaukāja par botāniķi un „zubrilu”. Viņš ļoti pārdzīvoja, bet izmainīt esošo situāciju nevarēja, vienkārši samierinājās ar to.

Pēc sarunas ar mani viņš aizgāja uz sporta sekciju un mācījās veidoties par personību, kas spējīgs pastāvēt par sevi, jo garam un ķermenim jābūt kā vienam veselam. Austrumu cīņas māksla – nav tikai cīņa, bet arī dvēseles filosofija.

Rezultātā zēnam izdevās mainīt esošo lietu būtību, un šo izmaiņu efekts ir tāds, ka viņš sāka mainīt pasauli, sākot ar sevi. Ja viņš būtu vienkārši žēlojies vai kāvies – pozitīvu izmaiņu nebūtu.

Mēs bieži to novērtējam ar psiholoģijas palīdzību, bet aizmirstam par citām lietām. Pastāstiet saviem bērniem par šo kodu, iespējams, īpaši tas, nevis pedagoģija palīdzēs viņiem atrast sevi.

Kā iemācīties pareizi izvēlēties

Prasme pareizi izvēlēties piemīt visiem. Dažkārt šaubas traucē cilvēkiem, saindē visu esības prieku, jo enerģija aiziet mētājoties un mēģinot aizskriet uz abām vietām vienlaikus, kas nav iespējams.

Kā pareizi izvēlēties? Ja nu tas izrādās pavisam citādi, nekā sākotnēji domāts? Mēs bieži uzdodam sev šādus jautājumus, sākam nervozēt, zvanīt draugiem ar lūgumu palīdzēt, dodot padomu, un iegūstot pavisam dažādus variantus, sākam mocīties vēl vairāk.

Kods „Pabeigt” palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli un nenožēlot par izdarīto izvēli, palīdzēs pabeigt iesākto lietu un paveikt to labi. Tas var attiekties uz biznesu, disertācijas rakstīšanu vai bildes gleznošanu – vienalga ko (pat mājas darbu pabeigšanā).

Prasme laikus pabeigt iesākto noteikti ietekmē jūsu harizmu. Uzticas tiem cilvēkiem, kas ātri, precīzi un jēgpilni izstāsta savu plānu, uzsāk un pabeidz darbu laikus, nekad nepieviļ. To iemācīties varat arī jūs, ja neļausiet sev slinkot.

Kā iemācīties pārliecināt

Kurš gan no mums atteiktos no prasmes pārliecināt? Domāju, neviens. Bet kam patiesi piemīt šāds talants?Tikai dažiem. Kādam tas tiek dots no dabas, citi zaudē gadus, mācoties oratora mākslu, fizionomiju, iepazīstot aktiermākslu …

Kods „Ietekmēt” palīdz iegūt nepieciešamās prasmes pārliecināt citus. Kaut kādā veidā tā arī ir jūsu harizma. Nepieciešamības gadījumā pasakiet šo kodu, noskaņojieties pozitīvi, uzsmaidiet un saglabājiet pārliecību par sevi. Jums viss izdosies. Es jums teicu, ka viss patiesībā ir ļoti vienkārši? Tagad jūs to saprotat paši.

Romāns Fads
Rakstu sagatavoja: Kleoo.lv