Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:70, Did:0, useCase: 0


Meitene, kura ir apbrīnas vērta

Redakcija
Redakcija

Meitene, kura ir apbrīnas vērta
Foto:Getty/Fotobank

Reiz 25 gadus vecā amerikāniete Lizija Velaksesa saņēma saiti uz video ar nosaukumu "Pati neglītākā sieviete". Kā izrādījās videorullīša varone, bija pati Lizija. 8 sekunžu garais videorullītis savāca 4 miljonus skatījumu un tūkstošiem nepatīkamu komentāru...

Lizijai ir reta saslimšana: viņas organisms neuzņem taukus. Lizijas augusm ir 122 cm, svars- 25 kilogrami. Viņa neredz ar vienu aci un ir ir spiesta ēst ik pēc 15 minūtēm, lai nenomirtu. Ārsti nezina, kā viņai palīdzēt, tāpēc Lizijai nekas cits neatliek, kā vien katru dienu ievērot režīmu: sava trauslā organisma uzturēšanai pie dzīvības viņai katru dienu jāizlieto 5 000 kalorijas. Un neskatoties uz to visu, neglīta un nelaimīga pirmo reizi dzīvē viņa sajutās tikai pēc video ar savu dalību noskatīšanās YouTube kanālā, kad izlasīja vairākus tūkstošus nepatīkamu un apvainojošu komentāru..

Cilvēku reakcija uz viņas izskatu sāpīgi ievainoja meiteni Taču Lizijas principos neietilpst padošanās liktenim. Viņa, izmantojot pēkšņo atpazīstamību, savu nepilnību pārvērta veiksmē, lai pavēstītu pasaulei par savām vērtībām un palīdzētu cilvēkiem, kas līdzīgi viņai, cieš no pazemojumiem un apvainojumiem.

To, kas Lizijai palīdzēja izturēt pēc cietsirdīgajiem uzbrukumiem interneta vidē, viņa noformulēja TED konferencē milzīgas auditorijas priekšā.

Šī uzstāšanās tika ievietota YouTube un uz šo brīdi to jau noskatījušies vairāk kā 6 000 000 cilvēku.

Un tik tiešām no šīs meitenes ir ko pamācīties mums visiem. Piedāvājam jums iepazīties ar 6 galvenajiem Lizijas dzīves noteikumiem

1. noteikums PIEŅEMIET VISU SLIKTO, KAS AR JUMS DZĪVĒ NOTICIS

Necentieties saprast, pie kā jūs esat vainīgi vai attaisnot sevi. Arī ļoti skaisti cilvēki piedzīvo nepatīkamas lietas. Pat, ja tas, kas ar jums noticis, ir sāpīgi, cietsirdīgi un netaisnīgi- neko nevar darīt! Vienkārši pieņemiet to un pārstājiet sevi žēlot. Tikai tad jūsu dzīve sāks mainīties.

2. noteikums JŪSU VĒRTĪBA NEMAINĀS NO TĀ, KO CILVĒKI PAR JUMS RUNĀ

Esmu saņēmusi tūkstošiem briesmīgu komentāru par savu ārieni. Es ilgi raudāju un jutos šausmīgi. Bet pēc tam sapratu, ka visi tie cilvēki, kas rakstīja šīs riebeklības, neko nezina par mani, jo šajā 8 sekunžu garajā videorullītī nebija pat skaņas. Viņi mani vērtēja tikai pēc izskata. Neviens no viņiem nezināja, kāds cilvēks es esmu, ko varu un ko jūtu. Bet es zinu, kāda es esmu, ka esmu labs cilvēks un esmu pelnījusi atbilstošu attieksmi.

3. noteikums REAĢĒT AR AGRESIJU UZ AGRESIJU NAV VĒRTS

Kad jums uzbrūk, gribas aizstāvēties. Taču nav vērts uz ļaunumu atbildēt uz ļaunumu, Tādā veidā jūs tikai palielināsiet negatīvo enerģiju apkārt sev. Un tas nenesīs jums laimi. Labākā atbilde saviem pāridarītājiem būs jūsu sasniegumi. Lai tiem, kas par jums ņirgājās, būtu kauns, redzot jūsu panākumus.

4. noteikums LIECIET JŪSU TRŪKUMIEM STRĀDĀT JŪSU LABĀ

"Kroplība" un slimība dara mani tikai stiprāku un pārliecinātāku par sevi. Tās kļuvušas par manu "vizītkarti". Cilvēki man uzticas.

5. noteikums GRŪTĪBAS UN PĀRBAUDĪJUMI- TIE IR NEPIECIEŠAMIE NOSACĪJUMI IZAUGSMEI

Problēmas mūsu ceļā tikai palīdz mums iegūt zināšanas un pieredzi, kas nepieciešama jaunu virsotņu sasniegšanai. Tās mūs norūda un dara stiprākus.

6. noteikums TIKAI JŪS PATS IZVĒLATIES- PADOTIES VAI BŪT LAIMĪGAM

Satiekoties ar saviem "dēmoniem", jūs kļūstat neievainojami. Jūs vairs neskar kritika. Tas ir milzīgs spēks: apvainojumi jūs vairs nespēj "nogremdēt", tikai virza un tuvina pretī jaunām uzvarām.Un tiešām: diez vai pēc šī video noskatīšanās kādam vēl būs drosme nosaukt Liziju par "neglīteni". Šī meitene veiksmīgi absolvēja koledžu, uzrakstīja trīs grāmatas un sniedza neskaitāmas intervijas televīzijā. Viņai ir milzīgs sekotāju skaits sociālajos tīklos, kas ar interesi seko viņas lapai.

Taču tas nav viss. Lizija ir gājusi tālāk un nolēmusi uzņemt filmu par savu ceļu uz veiksmi.

Lai veicas arī jums! Esiet tikpat gudri un stipri kā Lizija- meitene, kura ir apbrīnas vērta!