Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 0


Vīrieša 5 galvenās pamatvajadzības attiecībās

Redakcija
Redakcija

Sieva kļūst savam vīram neatvairāma, iemācoties apmierināt piecas viņa galvenās vajadzības.

1. Vajadzība pēc apbrīnas un cieņas. Viņa labāk par jebkuru citu izprot un augstu novērtē viņa labās īpašības un sasniegumus. Viņa atgādina par vīra spējām un palīdz viņam veikt ceļu kopā ar Dievu, kā arī uzturēt pašpaļāvību. Viņa lepojas ar savu vīru – nevis pienākuma dēļ, bet paužot patiesu apbrīnu par vīrieti, kuru viņa mīl un ar kuru izvēlējusies kopā dzīvot. (Efeziešiem 22:23,33)

2. Vajadzība pēc seksuāla piepildījuma. Viņa kļūst viņam par izcilu seksuālu partneri. Viņa iepazīst savas reakcijas, lai uzzinātu un saprastu, kas viņai liek justies vislabāk, pastāsta par to vīram, un kopā viņi apgūst tādas seksuālās attiecības, kas abiem vienmēr sniedz apmierinājumu un patiku. (Pamācības 5:15-29, Salamana Augstā dziesma 4:9-5:1, 1.Korintiešiem 7:1-5, Ebrejiem 13:4)

3. Vajadzība pēc mājas atbalsta. Viņa rada mājas, kas sniedz vīram miera un klusuma gaisotni, patvērumu. Viņa vada mājas saimniecību un rūpējas par bērniem. Mājas ir vieta atpūtai un spēku atjaunošanai. Iegaumējiet: sieva/māte ir ģimenes emocionālais centrs. (Pamācības 9:13,19:13, 21:9,19, 25:24)

4. Vajadzība pēc viņas pievilcīguma. Viņai piemīt iekšējs un ārējs skaistums. Viņa izkopj Kristu kā garu savā iekšējā patībā. Viņa uztur labu fizisko veselību, pareizi ēdot un fiziski vingrinoties; viņas matu sakārtojums un apģērbs ir tāds, kāds vīram šķiet pievilcīgs un gaumīgs. Vīrs ir apmierināts un lepns par viņu gan sabiedrībā, gan personīgās attiecībās. (Salamana Augstā dziesma 1:8-10, 2:2, 6:13, 7:9, Pētera 1. vēstule 3:1-5)

5. Vajadzība pēc dzīves drauga. Viņa izkopj intereses, kas kopīgas ar vīru. Viņa uzzina, kādas nodarbošanās vīram visvairāk patīk un cenšas kļūt par lietpratēju tajās. Ja viņa iemācās ar tām labprāt nodarboties, viņa tajās pievienojas vīram. Ja viņai tās nepatīk, viņa rosina vīru pievērsties citām, kuras viņi var baudīt kopā. Viņa kļūst par vīra labāko draugu un tāpēc pastāvīgi pievienojas viņa vispatīkamākajām nodarbēm. (Salamana Augstā dziesma 8:1-2,6)