Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 0


7 mīti par mīlestību

Redakcija
Redakcija

Par mīlestību jau no seniem laikiem sacer dziesmas, raksta dzeju, uzņem filmas utt. Tas viss, protams, ir brīnišķīgi. Taču reizēm mēs sākam būvēt savu dzīvi atbilstoši kāda izdomātajiem pieņēmumiem Tāpēc šodien jums pastāstīsim 7 mītus par mīlestību un atklāsim, kā ir patiesībā.

Mīts1 . Šķiršanās stiprina jūtas

Nezin kāpēc daudziem šķiet, ka kilometri, kas fiziski šķir sievieti un vīrieti, tikai nostiprina jūtas. Protams, jūs skumsiet viens pēc otra un gaidīsiet jaunu tikšanos. Un neiegrimsiet dzīves rutīnā, un jūsu milas laiviņa nesalūzīs, atsitoties pret rūpju pilno ikdienas krastu, netīro grīdu, nemazgātajiem traukiem, nepagatavotajām vakariņām, vēlo atnākšanu no darba...
Tomēr atcerieties,- no atšķirtības līdz šķiršanās sāpēm ir tikai viens solis, un tikai mūsu spēkos ir to nespert. Tāpēc jums ir jābūt pārliecinātiem, ka pat tad, kad esat tālu viens no otra, jūs esat vienoti.

Lai saglabātu saikni ar mīļoto, centieties pēc iespējas biežāk runāties pa telefonu, sūtīt īsziņas, kontaktēties skaipā utt., Izdomājiet paši savus saziņas rituālus. Nav jābūt kopā 24 stundas diennaktī, pats galvenais- padarīt otru cilvēku par savas dzīves svarīgu sastāvdaļu.

Mīts 2 . Tikai precējusies es būšu laimīga

Jums šķiet, ka par katru cenu jāiziet pie vīra? Gribētos pajautāt- kāpēc? Jūs droši vien domājat, ka ģimenes dzīve atrisinās visas jūsu problēmas, ar kurām jūs saskaraties savā līdzšinējā dzīvē? Taču jums jāatceras, ka problēmas ir vienmēr, un tās prasa tikai jūsu risinājumu.

Patiesībā ģimenes dzīvē problēmu ir vēl vairāk , tikai citas, un tās ir pastāvīgi. Pie kam laulība nav veids kā uzkraut savas problēmas otram cilvēkam uz pleciem, bet gan nepieciešamība lēmumus pieņemt kopīgi. Tāpēc vispirms mēģiniet dzīvot harmonijā pati ar sevi, jo, ja neesat laimīga šodien, diez vai zīmogs pasē darīs jūs laimīgāku.

Mīts 3 . Kopā ar mani viņš mainīsies un kļūs citādāks

Protams.... taču viņš var mainīties arī bez jums. Vai arī vispār ne jūsu dēļ... Vai arī viņš var izmainīties nepavisam ne tajā virzienā, kurā gribētos jums. Tā kā esiet reālistiska. Pirmām kārtām padomājiet,- ja jūsu vadībā kauslis pārstās palaist rokas, nekauņa iemācīsies būt pieklājīgs, bet dzērājs pārstās lietot alkoholu, tad jau jums jādomā par iekārtošanos kādā labošanas iestādē, nevis jāierīko tāda mājās.

Viss ir vienkārši: pieauguši cilvēki nemainās tikai tāpēc, ka kādam to ļoti gribas. Viņiem pašiem tas jāgrib.

Mīts 4. Mīlestība ir akla

Varbūt kaut kad bērnībā jūs bijāt iemīlējusies kādā zēnā un jums likās, ka viņa acis ir skaistākās visā pasaulē. Kopš tā laika dzīvē daudz kas ir mainījies. Pieaudzis cilvēks ir spējīgs redzēt un adekvāti novērtēt sava partnera trūkumus un tajā pat laikā mīlēt viņu.

Bet tagad sliktā ziņa: nedomājiet, ka tagad jūs drīkstat atslābināties un pārstāt strādāt ar sevi. Protams, viņš ir izvēlējies jūs, tomēr jums nāksies sekot savai ārienei, nodarboties ar sportu un garšīgi gatavot, kā jūs to darījāt pirms iziešanas pie vīra, tāpēc, ka tieši tādu viņš jūs iemīlēja. Un nevajag baidīties, ka viņš jūs pārstās mīlēt, ja nedaudz pieņemsieties svarā, taču viņš, protams, pamanīs visas jūsu pārmaiņas tieši tāpat kā jūs pamanāt viņa.

Mīts 5 . Bērns atrisina visas problēmas

Jums šķiet, ka esat sākuši attālināties viens no otra? Un tikai bērna piedzimšana- vienīgais, kas pacels jūsu attiecības jaunā līmenī? Taču ģimene ir kaut kas vairāk, nekā datorspēle, kur pārejai jaunā līmenī nepieciešams savākt 1000 punktus.
Protams, bērniņa ienākšana ģimenē maina tās mikroklimatu, tomēr, ja attiecības jau ir sliktas, bērns nekādi nepalīdzēs kādu noturēt vai apprecināt. Formāli varbūt pat noturēs, taču kurš no tā kļūs laimīgāks? Sieviete? Vīrietis? Bērns? Katram no viņiem taču nepieciešama ģimene, kas balstīta uz mīlestību un uzticēšanos, nevis uz šantāžu un manipulācijām.

Mīts 6 . Ideāli pāri nestrīdas

Varbūt tikai Bārbija un Kens, bet dzīvi cilvēki nevar un arī nevajag vienmēr piekrist otram. Pat siāmas dvīņi skatās uz vienu un to pašu lietu atšķirīgi. Pie kam strīdi neliecina par sliktām attiecībām, tāpēc nesatraucieties par jūsu domstarpību skaitu, labāk padomājiet par to kvalitāti. Atcerieties zelta likumu: nekad nenovirzieties no tēmas uz personību, nekad neuzsāciet konfliktu, lai izlādētos un nekad aneatstājiet jautājumu neatrisinātu.

Mīts 7. Katram ir tikai viena īstā pusīte

Kāds var arī pateikt, ka dzīvē ir tikai trīs lielas mīlestības. Kas to visu izdomājis? Iespējams, tas bija aktuāli kaut kad ļoti sen, taču tagad mēs esam kļuvuši brīvi gan sociāli, gan ģeogrāfiski, bet iedzīvotāju skaits pārsniedzis 6 miljardus. Un ja katram paredzēts konkrēts viens cilvēks, tad varbūtība satikt īsto ir mazāka nekā vajadzīgā koda atrašana bankas seifam.

Laimīgu pāru, protams, nav mazums. Kā arī tādu pāru, kuri ir laimīgi pirmajā, otrajā vai tešajā laulībā. Viss ir vienkārši! Ierobežojumus sev uzstādām mēs paši. Ja sēdēsiet un gaidīsiet princi baltā zirgā, tad arī, visticamāk, pavadīsiet dzīvi vientulībā. Tāpēc rīkojieties, paplašiniet savu paziņu loku, iepazīstieties un tad jau arī satiksiet cilvēku, ar kuru veidot laimīgu laulības dzīvi.

Lai jums visskaistākā mīlestība un laimīga kopdzīve!