Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 3


Veiksmes recepte ilgstošām attiecībām

Austrālijas pētījumu rezultāti par to, kuras attiecības ir ilgstošas un kuras jau tūlīt pēc uzsākšanas ir nolemtas neveiksmei, nav pārsteidzoši. Pētījums ir pierādījis, ka senais teiciens „pretpoli pievelkas”, nepavisam nav patiess. Īsumā – jūsu otrajai pusītei jābūt līdzīgai jums vai vismaz gandrīz līdzīgai.

Tas parasti nozīmē sekojošo:

- Aptuveni viens vecums,
- Līdzīgi hobiji un ieradumi,
- Līdzīgi uzskati par bērniem,
- Līdzīgi uzskati par naudu un darbu.

Pārsteidzošā kārtā pētnieki ir atklājuši, ka izglītības līmenis, izklaidēšanās ieradumi un reliģiskā piederība spēlē mazāk svarīgu lomu attiecību stabilitātes nodrošināšanā.

Ja jūs gaidāt attiecībās neveiksmi…

… ko, pārsteidzošā kārtā, laiku pa laikam gaidām mēs visi, tad izvēlieties kādu, kurš ir vecāks, nekā jūs, vismaz par 20 gadiem, kas plāno dzīvot pats uz sava rēķina, kas ir kaislīgs smēķētājs un uzskata jūsu bērnus par kodolatkritumiem.

Neskatoties uz to, ka tas izklausās smieklīgi, jūs būsiet pārsteigti, cik daudzi cilvēki piekopj šādas attiecības un tad cer, ka viņiem tomēr viss izdosies.

Pārsteidzoši vienkārša recepte, kā nodzīvot mūžu laimīgi kopā -

Ja vēlaties dzīvot laimīgi mūžīgi mūžos, sekojiet tālāk dotajam Austrālijas pētnieku padomam: atrodiet tādu partneri, kuram ir tādi paši smēķēšanas ieradumi, kā jums. Tas, protams, nav viss, piedāvāsim arī kaut ko, kas ir draudzīgāks veselībai…

Kas Jūs satur kopā?

Austrālijas Nacionālās Universitātes pētnieki veica pētījumu ar 2,482 precētiem pāriem vai heteroseksuāliem pāriem, kas ir bijuši kopdzīvē 7 gadus, lai precīzi noskaidrotu, kas saglabā šīs laimīgās attiecības tik ilgā laika periodā.

Tātad, kas garantē ilgstošas, romantiskas attiecības?

Vecums - par cik gadiem vecāks, par cik gadiem jaunāks?
Pāros, kuros vīrietis ir par gadu vai trīs gadiem vecāks, nekā sieviete, attiecību pārtraukšanas risks bija uz pusi mazāks, nekā tajos pāros, kuros vīrietis ir par 9 vai vairāk gadiem vecāks.

Pāros, kuros vīrietis ir par 2 -5 gadiem jaunāks, nekā viņa partnere, attiecību sabrukšanas risks palielinājās.

Pētījuma „Ko darīt ar mīlestību” rezultāti, kas nesen tika publicēti, pierādījās, ka veiksmīgu un ilgstošu attiecību veidošanā attiecību sākumā vīrietim jābūt vismaz 25 gadus vecam

Tas pats attiecas arī uz pāriem, kuros abi partneri vēlējās vai nevēlējās bērnus.

- Nauda – pārvalda pasauli un jūsu attiecības

Arī naudai ir svarīga loma. Attiecības ir sabrukušas gan tajās ģimenēs, kurās ir nelieli ienākumi, gan arī tajās, kur ienākumu līmenis ir vidējs. Vīrieši, kas ir bez darba ir mazāk noturīgi attiecībās un tas pats arī vērojas vīriešos, kuri nāk no šķirtām ģimenēm.

- Smēķētāji – mīla cigarešu dūmos

Nikotīna atkarībai ir spēcīga ietekme uz attiecībām. Attiecībās, kurās viens partneris smēķē, bet otrs nesmēķē, neveiksmes risks palielinās par 75% salīdzinājumā ar tiem pāriem, kuros neviens no partneriem nesmēķē.

Pētījums ir pierādījis arī to, ka reliģijai, izglītības līmenim un alkoholisko dzērienu patēriņam nav liela ietekme uz attiecību stabilitāti.

Pētnieki izmantoja informāciju, kas pieejama Household, Income un Labour Dynamics Austālijas pētījumā, ko laika posmā no 2001.gada līdz 2007.gadam veica Austrālijas valdība.

Apgādā Zvaigzne ABC izdotā 20. gadsimta mistiķa OSHO rakstu krājums Viņpus Marsa un Veneras. Par atšķirībām starp vīrieti un sievieti noderēs ikvienam, kuŗš vēlas saglabāt ilgstošas attiecības un saprast savu otro pusīti.

"Vīrieši un sievietes ir pretpoli. Tieši starp viņiem pasaule iegūst krāsu daudzveidību, kļūst skaista.
Vīrietis un sieviete ir viena veseluma divas daļas. Tāpēc tā vietā, lai veltīgi šķiestu laiku strīdos, mēģiniet saprast viens otru. Mēģiniet iedomāties sevi otra vietā. Mēģiniet skatīties, kā skatās vīrietis. Mēģiniet skatīties, kā skatās sieviete. Un četras acis vienmēr ir labāk nekā divas. Tad jūs redzat pilnu ainu." OSHO