Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 0


Kāds ir tavs seksualitātes koeficients

Arnis Kr.
Arnis Kr.

Nodarboties ar seksu ir patīkami, satraucoši un neparasti. Tā ir labākā atpūta un lielākā bauda. Sekss uzmundrina un tonizē, nomierina un atslābina. Turklāt tas ietekmē mūsu veselību! Un kad mēs runājam par seksu, tad pirmkārt domājam par tā kvalitāti. Cik labi mums ir kopā ar partneri, vai izjūtam orgasmu, vai mums nenodara pāri? Speciālisti uzskata: jo vairāk konkrētajam cilvēkam paticis sekss, jo lielāks no tā labums veselībai.

Taču pavisam nesen gudrie prāti nonākuši pie slēdziena: veselības stiprināšanā liela nozīme ir ne tikai seksa kvalitātei, bet arī kvantitātei. Ja agrāk mums teica, ka mīlēšanās trīs reizes nedēļā- tas ir ideāls, uz kuru jātiecas, tad tagad tiek apgalvots: jo vairāk mūsu dzīvē patīkamu atmošanos un iemigšanu, jo labāk.

Apskatīsim sīkāk, kādu labumu veselībai sniedz konkrēts skaits patīkamo tikšanās brīžu. Šim skaits arī ir tas, kas nosaka jūsu seksualitātes koeficients.

Jūs nodarbojaties ar seksu…

1 REIZI NEDĒĻĀ

Pat tik retas intīmās tikšanās reizes pozitīvi ietekmē jūsu veselību. ļaujot atpūsties miesai un dvēselei, jūs varat uzlabot savu pašsajūtu, garastāvokli un miegu.

Zinātnieki konstatējuši, ka seksa laikā organismā pieaug oksitocīna hormona izstrāde, kas palīdz pārvarēt bezmiegu, praktiski garantējot saldus un jaukus sapņus. Taču tas nebūt nav viss! Oksitocīns regulē apetīti, tāpēc pastarpināti ietekmē arī mūsu svaru. Tātad uzturēt figūru labā formā būs daudz vieglāk.

2 REIZES NEDĒĻĀ

Pāri, kuri dāvā viens otram divus tuvības brīžus nedēļā, ir labi pasargāti no sezonālajām saaukstēšanās slimībām. Viņu organisms izdala par 30% vairāk imunoglobulīna, kas ne tikai spēj turēties pretī dažādiem vīrusiem, bet arī stiprina imunitāti. Tāpēc neaizmirstiet savam mīļotajam cilvēkam rudens priekšvakarā izrakstīt kādu pikantu recepti.

3 REIZES NEDĒĻĀ

Gribat piemeklēt atslēdziņu vīrieša sirdij? Parūpējieties par viņa sirds veselību! Pie reizes arī pašas uzlabosiet savējo. Nodarbošanās ar seksu 3 reizes nedēļā par veseliem 50% samazina risku saslimt ar veselu virkni dažādu sirds slimību kā vīriešiem, tā sievietēm. Cilvēki ar aktīvu seksuālo dzīvesveidu ir daudz retāk pakļauti sirdslēkmju riskam. Tāpēc mīliet viens otru un esiet veseli!

4 REIZES NEDĒĻĀ

Daiļā dzimuma pārstāves, kas nododas seksa priekiem 4 reizes nedēļā, izskatās par 5 - 7 gadiem jaunākas, nekā viņu vienaudzes. Noslēpums ir viņu ārējā pievilcība. Kad intīmie glāsti sasniedz savu virsotni, organismā izstrādājas īpašs hormons, kas labvēlīgi ietekmē ādas, matu un nagu veselību. Tāpat tas palīdz samazināt svaru. Tas gan nenozīmē, ka varat aizmirst par veselīgu uzturu.

5 REIZES NEDĒĻĀ

Intīmie glāsti ir neatņemama jūsu dzīves sastāvdaļa, un tas ir brīnišķīgi! Partneri, kas bieži mīlējas, nebaidās dāvāt viens otram maigumu, vienmēr ir enerģijas un optimisma pārpilni. Pēc zinātnieku novērojumiem, viņi ir laimīgi un tic saulainai nākotnei.
Vēl viens novērojums- šie cilvēki ir vērtīgi un ražīgi darbinieki. Viss viņiem iet no rokas un padodas. Un viņi nekad neņem darbu uz mājām, jo vakaram šiem cilvēkiem paredzēti citi plāni.

6 REIZES NEDĒĻĀ

Ja jūs zināt, kā paaugstināt savu intelektu, dariet "to"! Pēc ilgstošiem pētījumiem, Holandes zinātnieki nonākuši pie secinājuma, ka labs sekss 6 reizes nedēļā- tas ir ne tikai forši, bet ļoti noderīgi smadzenēm. Precīzāk sakot, tas paplašina mūsu apziņas robežas un paaugstina intelekta līmeni. Tāpēc, ja vēlaties celt savu IQ, sarīkojiet romantisku vakaru sveču gaismā- tā būs lieliska alternatīva enciklopēdijai.

7 REIZES NEDĒĻĀ

šķiet, gultā jūs pavadāt visu savu brīvo laiku, un tas tiešām ir brīnišķīgi! Intīmi glāsti katru dienu, brokastīs, pusdienās vai vakariņās, ir labākais deserts, kādu vien var izdomāt. Un zinātnieki to apstiprina.
Sieviete un vīrietis, kuri kļuvuši viens otram par dzīves jēgu, ļoti reti cieš no satraukumiem un stresa. Viņu dzīve ir krāšņa, krāsaina un brīnišķīgu mīlas mirkļu pilna.