Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:380, Did:0, useCase: 3


Krāsu psiholoģija. Krāsas, ko izvēlas sievietes un vīrieši

Redakcija
Redakcija

Droši vien daudzi ir dzirdējuši par krāsu psiholoģiju. Tā atklāj noslēpumus par to, kā mūsu dvēseles enerģija, "izkrāsota dažādās krāsās", ietekmē attiecības ar citiem cilvēkiem. Pēc tā, kādas krāsas izvēlamies interjerā, vai apģērbā, iespējams ļoti daudz uzzināt par cilvēka paradumiem un raksturu kopumā.

Kā zināms, katra krāsa uz cilvēka psihi iedarbojas dažādi.

SIEVIETE UN VIŅAS MĪĻĀKĀ KRĀSA

Sarkanā krāsā tērpta sieviete izskatās sievišķīgi, erotiski un kārdinoši, taču savā būtībā viņa ir valdonīga, drosmīga, bezbailīga un pat vīrišķīga. sieviete, kas nemēdz piekāpties vai padoties. Sieviete- uzvarētāja! Ja jums trūkst drosmes un pārliecības, pievienojiet savai garderobei vai interjeram kaut nedaudz sarkanā, tomēr atcerieties, ka sarkanu apģērbu nevajadzētu valkāt pastāvīgi- tas var radīt spriedzi un nervu sabrukumu pat enerģētiski spēcīgiem cilvēkiem.

Zilā krāsa ir auksta un aristokrātiska. Tā liek ieturēt distanci un attālināties no cilvēka. Tomēr sievietes, kas izvēlas zilo krāsu apģērbā, ir kārtīgas un organizētas, viņas nemīl steigu, ievēro tradīcijas, ir labas saimnieces un sievas, kas vienmēr domā par sava mājas pavarda saglabāšanu.

Savukār debeszilais tonis liecina par to, ka sieviete ir konservatīva, taču spējīga arī uz šādām tādām pārmaiņām. Viņa ir kārtīga māte un saimniece, kas vienmēr pirmām kārtām domās nevis par sevi, bet saviem tuvākajiem. Šādas sievietes ir viegli ievainojamas, ļoti jūtīgas un maigas. Arī piesardzīgas un nekad neko nedarīs, pirms tam to neapdomājot.

Sieviete, kas dod priekšroki rozā krāsas ietērpam, it kā aicina uz flirtu. Viņa ir koķete, romantiķe un alkst pēc spēcīgas aizmugures. Sieviete, kas gaida princi baltā zirgā.

Zaļā krāsā tērpta sieviete var raisīt dažādas asociācijas- viss atkarīgs no toņa. Tomēr savā būtībā šādas sievietes ir lepnas un principiālas. Viņām ir tieksme pašapiecināties un izveidot labu karjeru. Vienmēr aizstāv savu viedokli, ir prasīgas gan pret sevi, gan savu partneri. Šādu sievieti nav iespējams kontrolēt, viņa ir neatkarīga no dabas. Maksimāliste.

Dzelteno krāsu izvēlas ekscentriskas, mērķtiecīgas un emocionālas sievietes. Viņas ir drosmīgas, ziņkārīgas un sabiedriskas. Šādas sievietes neinteresē apkārtējo viedoklis, viņas ir pa savam oriģinālas un labi pielāgojas jebkuriem apstākļiem, kā arī jebkuram vīrietim. Ar viņām nekad nav garlaicīgi vai skumji. Viņās kūsā bezgalīgs dzīvesprieks un jautrība.

Sieviete melnā.... nē, nav liktenīgā un bīstama. Vienkārši aiz melnās krāsas viņa slēpj savu dziļo dvēseli. (Intuitīvi to dara arī daudzi aktieri, cenšoties aizsargāt sevi no skatītāju enerģētiskās un emocionālās ietekmes). Savā būtībā šāda sieviete ir ļoti neatlaidīga, savaldīga, par sevi pārliecināta un reizē ļoti noslēpumaina. Dzīvē spēj sasniegt visu, ko vēlas, kā arī izveidot apskaužamu karjeru.

Baltā krāsa ir visa sākums. Kāpēc līgavas ir baltās kleitās? Viņas uzsāk jaunu dzīvi. Savu partneru apziņā viņas ir uzticamas un pelnījušas uzticību.
Bet tās sievietes, kuras arī ikdienā dod priekšroku baltajām krāsām ir neordināras un ļoti daudzšķautņainas personības. Viņas ir optimistiski noskaņotas, neatlaidīgas, kārtīgas un pat pedantiskas. Uzticīgas sievas un labas mātes.

Violetā, lillā un ceriņkrāsa vienlaikus atslābina, aicina un pievelk kā magnēts. Violetā tērptās sievietēs ir daudz noslēpumu. Viņām ir ko slēpt un šī krāsa palīdz izvairīties no nepatīkamiem jautājumiem. Daudzas liktenīgās sievietes valkā violetu apakšveļu. visbiežāk šādas sievietes ir individuālistes, kas dzīvo pēc saviem likumiem.

VĪRIETIS UN VIŅA MĪĻĀKĀ KRĀSA

Vīrietis, kuram patīk sarkana krāsa, ir atklāts, spēcīgs, ar plašu interešu loku un labs mīlnieks. Viņš noteikti nepaliks nepamanīts, taču dzīve ar viņu nebūs "miera osta".

Tāds, kas apģērbā izvēlas dažādas zilās krāsas, ir miermīlīgs un patīkams. Viņam sieviete ir ne tikai mīļākā, bet arī labs draugs. Kopā ar šādu vīrieti ir komfortabli un mierīgi.

Vīrietis, kas dod priekšroku zaļajai krāsai, ir avantūrists, kas gatavs iet caur uguni un ūdeni. Arī savas iemīļotās labā izdarīs visu, ko vien viņa vēlēsies.

Tie, kas izvēlas dzeltenu krāsu, ir artistiski un emocionāli, rotaļīgi un jūtīgi. Tādos vīriešos parasti iemīlas praktiskas dabas sievietes. Tomēr taisnības labad jāsaka, ka sadzīvei šādi vīrieši nav piemēroti, turklāt ir kaprīzi.

Melno krāsu izvēlas spītīgi un racionāli vīrieši.

Atšķirībā no sievietēm, vīrieši, kuriem patīk baltā krāsa, ir psihiski nelīdzsvaroti, bieži iedzīvojas problēmās un nemāk tās risināt.

Violetās, lillā un ceriņkrāsas cienītāji sievietēs meklē ideālu un, protams, neatrod to. Ļoti ātri var vilties sievietē pat nieka dēļ.