Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:376, Did:0, useCase: 3


Tici brīnumam un tas notiks!

Redakcija
Redakcija

Dzīvojot mūsdienu Latvijā, šķiet, ka ar katru dienu eksistēt paliek ar vien grūtāk. Valdība ir bezspēcīga, ik vakara ziņu pārraidēs vienas negācijas vien. Lai kur mēs ietu un ar ko tiktos dzirdam sliktas ziņas vien. Pat ejot pa ielu retu reizi pretim nāk cilvēks ar patiesu smaidu sejā. Apkārt to vien dzirdam – nelaimes, naudas trūkums, slimības, avārijas, skaudība, katastrofas un citas likstas. Prātā var sajukt. Vienmēr jau liekas, ka tur, kur neesam zālīte ir zaļāka un debesis zilākas. Un par tiem, kas pārtikuši, par tiem, kam māja Jūrmalā vai pēdējā izlaiduma BMW domājam, ka nauda iegūta nelegālā ceļā, apkrāpjot citus un iedzīvojoties bagātībā uz citu nelaimju rēķina. Un ko mēs paši ikdienā domājam? Es nevaru, es nemāku, man nesanāk, man nekad nebūs pietiekami daudz naudas, lai īstenotu sapņus. Visi ir pret mani sazvērējušies, visi mani ienīst, man nekur neveicas. Darbs man riebjas un valdība nespēj neko darīt. PIETIEK! Vienmēr būs vieglāk vainot kādu citu. Visi ir vainīgi, izņemot mūs.

Vai zināt, ka šīs visas domas un negācijas tikai pasliktina situāciju? Vai zinājāt, jo vairāk tā domājam, jo sliktāk paliek? Ar katru savu šādu domu paši padarām savu situāciju arvien bezcerīgāku. Varu Jūs iepriecināt. Pirmkārt – neesam mēs vienīgie uz pasaules, kam šķiet, ka situācija ir bezcerīga un dažubrīd liekas, ka gaisma tuneļa galā neparādīsies nekad! Mēs neesam vienīgā valsts pasaulē, kurai ir krīze un lielāka sabiedrības daļa dzīvo trūkumā.
Paskatīsimies uz šo situāciju no otras puses. Padomājiet rūpīgi, Jums noteikti apkārt ir lietas un cilvēki, kas sagādā prieku. Pamēģiniet atcerēties kādus notikumus, kad no visas sirds smaidījāt, smējāties, baudījāt dzīvi. Varbūt tās bija kādas brīvdienas ar draugiem, bērna uzstāšanās bērnudārzā, kad no saviļņojuma asaras bira. Teātra izrāde, kad aizmirsāt visas likstas uz pasaules un smējāties „vēderu turēdami”, kāda drauga dāvana, kāds nieciņš ko nekad neaizmirsīsiet. Puķīte uz palodzes, kas pēc rūpīgas un ilgas kopšanas uzzied ar viskrāšņākajiem ziediem. Pasmaidījāt?

Katru rītu sāciet ar vārdiņu „Paldies”. Vārot kafiju un rosoties pa virtuvi, gatavojot brokastis uz katra soļa pateikt paldies par to, ka ir maizīte, pateikt paldies, ka esam veseli, pateikt paldies, ka ir darbs uz kuru iet, paldies, ka ir jumts virs galvas un mīļie apkārt. Uz brīdi aizmirstiet, ja darbs nesagādā prieku, vai bērni atkal ir sagādājuši galvassāpes un nezināt vai rīt būs ko uz maizītes likt. Sākat ar mazumiņu un ar katru dienu šīs lietas par ko pateikties radīsies arvien vairāk. Katru dienu atrodiet brīdi priekš sevis – uzlieciet mīļāko dziesmu, aizveriet acis un domās dodieties uz vietu un laiku, kad bijāt patiesi laimīgi. Pakavējieties šajās sajūtās un pasmaidiet.

Mēs varam sasniegt visu, ko vēlamies, redzēt jebkuru vietu pasaulē. Saņemt savā kontā tik daudz naudas, cik vēlamies. Tikties ar cilvēkiem, kas iedvesmo, braukt ar sapņu auto un dzīvot mājā, ko apbrīno visi. Vēlaties kļūt par ārstu, dziedātāju vai pilotu? Vēlaties skaistu augumu, kā modeļiem uz žurnālu vākiem? Skaistus tērpus, kā kinozvaigznēm ejot pa sarkano paklāju uz Oskara pasniegšanas ceremoniju? Tas viss ir iespējams! Vajag tikai noticēt un Jūs iegūsiet visu par ko esiet sapņojuši un vēlējušies visu mūžu! Viss, kas Jums jādara – ir jāmaina domāšana ikdienā. Aizmirstam vārdus nevaru, nemāku, nesanāk. Padomājiet par sportistiem, kas uzstāda rekordus, domājiet, ka ar šādu attieksmi viņi kaut ko būtu sasnieguši? Nekad! Viņi vizualizē un redz savu mērķi. Domā par to līdz sasniedz un tad uzstāda atkal jaunu. Protams tas prasa daudz darba, un spēka, bet rezultāts ir tā vērts!

Jums šķiet, ka tas ir neiespējami? Tiem, kas netic saviem spēkiem un kam nav mērķu – tiešām nav cerību. Tiem, kas tic sev un vēlas kaut ko savā dzīvē mainīt – meklējiet Rondas Bērnas grāmatu „Noslēpums”, kurā atradīsiet padomus, kā uzlabot savas dzīves kvalitāti. Kā sasniegt to, par ko jau sen esat domājuši un varbūt pat neesat iedrošinājušies uzsākt. Kā atrast lietas par ko pasmaidīt ikkatru dienu. Izlasīsiet stāstus par brīnumiem, kas var notikt ar katru no mums, par cilvēkiem, kas izārstējas no smagām slimībām un tādiem, kas atsāk staigāt pat pēc smagām traumām. Vislabākais ir tas, ka šo visu varam sasniegt bez līdzekļiem. Pat brīžos, kad šķiet, ka esam vieni, pamesti un nekā nav - mums ir iekšējais spēks, kas palīdzēs piepildīt kārotos sapņus, jo mūsu labā strādā visuma pievilkšanas spēks!